Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Aršile Gorky na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Aršile Gorky: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je Pečeň je kliek husiho peria: 3 600 návštev za rok, čo predstavuje 37% všetkého, čo sa čítalo o Aršile Gorky. Nasleduje ich Vodopád a Battle at Sunset with the God of Maize (Composition No. 1). Stránka maliara: 1 300 návštev. Obrazy: 7 600. Spolu: 8 900. Počet čitateľov rastie: o 40% viac návštev od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026, 5 300 návštev. Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (62%), telefóny (34%) a tablety (4%). Vyberajú si Melancholický (Emocionálny tón) častejšie, než naznačuje katalóg: 85% návštev, 33% plátien.
10 najčítanejších pláten od Aršile Gorky
10 pláten umelca Aršile Gorky, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 200
4 100
Aug 2026
0
1 500
Sep 2026
100
2 000
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Aršile Gorky?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Aršile Gorky v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
100,0%
87,2%
Mystický
0,0%
10,3%
Nostalgický
0,0%
2,6%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
33,3%
84,6%
Dramatický
33,3%
14,1%
Kontemplatívny
33,3%
1,3%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
8,0%
2,1%
Mäkký tieň
24,0%
1,0%
Mierny jas
32,0%
50,5%
Svetlá rovnováha
30,0%
46,4%
Luminózny
6,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
28,0%
34,0%
Subtelné tóny farieb
38,0%
6,2%
Vyvážene jemná
28,0%
54,6%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
4,1%
Sýta farba
0,0%
1,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
60,0%
50,0%
Zemité tóny
31,4%
50,0%
Monochromatické
5,7%
0,0%
Tmavé tóny
2,9%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
30,0%
35,0%
Vyvážené
58,0%
49,5%
Sýte
12,0%
15,5%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
20,0%
29,9%
Jemný
12,0%
4,1%
Vyvážený
16,0%
4,1%
Výrazný
16,0%
42,3%
Vyhlásenie
36,0%
19,6%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
18,0%
1,0%
jemne prepojená paleta
18,0%
32,0%
Vyvážená harmónia
14,0%
43,3%
Silná farebná jednota
20,0%
18,6%
Jednotná paleta
30,0%
5,1%
Aké sú obľúbené plátna umelca Aršile Gorky podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Pečeň je kliek husiho peria
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
500
1 200
Jedného roka mléčnych kviet…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
The Artist with His Mother
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Garden in Sochi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Agony
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Ahko
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Water of the Flowery Mill
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life of Flower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Waterfall
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Aršile Gorky?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
5 500
61,8%
telefóny
3 000
33,7%
tablety
400
4,5%
V akých jazykoch sa číta Aršile Gorky?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
600
46,2%
nemecky
300
23,1%
česky
100
7,7%
taliansky
100
7,7%
holandsky
100
7,7%
portugalsky
100
7,7%
Koľko návštev za deň má Aršile Gorky a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
200
po 28 Sep
500
ut 29 Sep
200
st 30 Sep
0
št 1 Okt
100
pi 2 Okt
400
so 3 Okt
200
ne 4 Okt
100
po 5 Okt
100
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
500
pi 9 Okt
200
so 10 Okt
100
ne 11 Okt
200
po 12 Okt
300
ut 13 Okt
700
st 14 Okt
100
št 15 Okt (predpoveď)
400
pi 16 Okt (predpoveď)
400
so 17 Okt (predpoveď)
200
ne 18 Okt (predpoveď)
300
po 19 Okt (predpoveď)
600
ut 20 Okt (predpoveď)
600
st 21 Okt (predpoveď)
100
št 22 Okt (predpoveď)
500
pi 23 Okt (predpoveď)
500
so 24 Okt (predpoveď)
200
ne 25 Okt (predpoveď)
400
po 26 Okt (predpoveď)
700
ut 27 Okt (predpoveď)
700
st 28 Okt (predpoveď)
100
št 29 Okt (predpoveď)
500
pi 30 Okt (predpoveď)
500
so 31 Okt (predpoveď)
300
ne 1 Nov (predpoveď)
400
po 2 Nov (predpoveď)
800
ut 3 Nov (predpoveď)
800
st 4 Nov (predpoveď)
100
Čo sa čitatelia pýtajú o Aršile Gorky
Ktoré plátna od Aršile Gorky sa otvárajú najčastejšie?
Pečeň je kliek husiho peria na prvom mieste: 3 600 návštev, čo predstavuje 37% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 10 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Aršile Gorky na TopImpressionists.com?
8 900 návštev za dvanásť mesiacov: 1 300 na stránke umelca, 7 600 na plátnach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Aršile Gorky?
Používajú pou počítače (62%), telefóny (34%) a tablety (4%); pou počítače predstavujú 62% návštev.
Aké plátna od Aršile Gorky najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Melancholický (Emocionálny tón), získavajú 85% návštev z 33% katalógu.