Ateliér — Bezplatné celosvetové doručenie — Doručenie za 2–6 týždňov

      Barnett Newman Čitatelia a plátna

      1905 – 1970

      Čo nájdete na tejto stránke?

      Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Barnett Newman na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

      Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

      Barnett Newman: čo nám hovorí rok návštev

      Najčítanejším plátnom je Vir Heroicus Sublimis: 2 200 návštev za rok, čo predstavuje 24% všetkého, čo sa čítalo o Barnett Newman. Nasleduje ich Prometheus Bound a Čierna Hora I. Stránka maliara: 1 700 návštev. Obrazy: 5 700. Spolu: 7 400. Počet čitateľov rastie: o 50% viac návštev od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026, 4 400 návštev. Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (73%), telefóny (26%) a tablety (1%). Vyberajú si Tmavé tóny (Paleta farieb) častejšie, než naznačuje katalóg: 62% návštev, 29% plátien.

      10 najčítanejších pláten od Barnett Newman

      10 pláten umelca Barnett Newman, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.

      1. Vir Heroicus Sublimis 1 Vir Heroicus Sublimis, 1950 2 200 návštev · 23,7%
      2. Prometheus Bound 2 Prometheus Bound 1 600 návštev · 17,2%
      3. Čierna Hora I 3 Čierna Hora I, 1963 1 000 návštev · 10,8%
      4. Dionysius 4 Dionysius, 1949 500 návštev · 5,4%
      5. Onement I 5 Onement I, 1948 500 návštev · 5,4%
      6. Canto VII 6 Canto VII, 1963 400 návštev · 4,3%
      7. Be I 7 Be I, 1970 200 návštev · 2,2%
      8. Voice of Fire 8 Voice of Fire, 1967 200 návštev · 2,2%
      9. Canto XIV 9 Canto XIV, 1964 200 návštev · 2,2%
      10. Jericho 10 Jericho, 1969 200 návštev · 2,2%

      Kedy čitatelia navštevujú stránku Barnett Newman?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

      Čísla v tabuľke
      MesiacStránka umelcaStránky diel
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 20268003 600
      Aug 2026300900
      Sep 20266001 200

      Kedy čitatelia otvárajú plátna od Barnett Newman?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

      Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

      Aké sú obľúbené plátna umelca Barnett Newman podľa jednotlivých mesiacov?

      Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

      Čísla v tabuľke
      DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
      Čierna Hora I0000000003001000
      Prometheus Bound000000000100100200
      Onement I0000000001001000
      Be I00000000020000
      Who’s Afraid of Red, Yellow…00000000010000
      Midnight Blue000000000000
      Onement, III000000000000
      Be I00000000020000
      Canto VII00000000040000
      The Third000000000000

      Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Barnett Newman?

      Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

      Čísla v tabuľke
      ZariadenieNávštevyZdieľať
      pou počítače5 40073,0%
      telefóny1 90025,7%
      tablety1001,4%

      V akých jazykoch sa číta Barnett Newman?

      Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

      Čísla v tabuľke
      JazykNávštevyZdieľať
      anglicky60035,3%
      španielsky50029,4%
      gruzínsky30017,6%
      grécky20011,8%
      taliansky1005,9%

      Koľko návštev za deň má Barnett Newman a čo ďalej?

      Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

      Čísla v tabuľke
      DeňNávštevy
      ut 22 Sep600
      st 23 Sep100
      št 24 Sep1 500
      pi 25 Sep0
      so 26 Sep200
      ne 27 Sep0
      po 28 Sep0
      ut 29 Sep300
      st 30 Sep300
      št 1 Okt0
      pi 2 Okt300
      so 3 Okt0
      ne 4 Okt0
      po 5 Okt200
      ut 6 Okt0
      st 7 Okt200
      št 8 Okt300
      pi 9 Okt400
      so 10 Okt0
      ne 11 Okt200
      po 12 Okt800
      ut 13 Okt (predpoveď)300
      st 14 Okt (predpoveď)200
      št 15 Okt (predpoveď)600
      pi 16 Okt (predpoveď)200
      so 17 Okt (predpoveď)100
      ne 18 Okt (predpoveď)100
      po 19 Okt (predpoveď)300
      ut 20 Okt (predpoveď)300
      st 21 Okt (predpoveď)200
      št 22 Okt (predpoveď)500
      pi 23 Okt (predpoveď)200
      so 24 Okt (predpoveď)100
      ne 25 Okt (predpoveď)100
      po 26 Okt (predpoveď)300
      ut 27 Okt (predpoveď)200
      st 28 Okt (predpoveď)200
      št 29 Okt (predpoveď)500
      pi 30 Okt (predpoveď)200
      so 31 Okt (predpoveď)100
      ne 1 Nov (predpoveď)100
      po 2 Nov (predpoveď)300

      Čo sa čitatelia pýtajú o Barnett Newman

      Ktoré plátna od Barnett Newman sa otvárajú najčastejšie?

      Vir Heroicus Sublimis na prvom mieste: 2 200 návštev, čo predstavuje 24% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 10 pláten.

      Aký je počet čitateľov umelca Barnett Newman na TopImpressionists.com?

      7 400 návštev za dvanásť mesiacov: 1 700 na stránke umelca, 5 700 na plátnach.

      Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Barnett Newman?

      Používajú pou počítače (73%), telefóny (26%) a tablety (1%); pou počítače predstavujú 73% návštev.

      Aké plátna od Barnett Newman najviac vyhovujú vkusu čitateľov?

      Plátna, ktoré predstavujú Tmavé tóny (Paleta farieb), získavajú 62% návštev z 29% katalógu.