Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Benoît Dumas na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Benoît Dumas v číslach
Fragmentované ochreové tvary vystupujúce cez ceruleánové tiene je plátno umelca Benoît Dumas, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 67% všetkých zobrazení. Potom Večný príliv: Monumentálny diptych hlbokej indiánskej modry a svietivej námornej peny. Z celkového počtu 300 návštev: 0 na stránke maliara, 300 na plátnach. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 300 návštev. Preferencia ukazuje: Vyvážený (Kontrast) má 67% návštev z 12% katalógu.
Benoît Dumas: 2 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Benoît Dumas.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Benoît Dumas?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Benoît Dumas?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Benoît Dumas?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
42,9%
33,3%
Mystický
14,3%
66,7%
Výrazné
14,3%
0,0%
Éterický
14,3%
0,0%
Pokojný
14,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
14,3%
66,7%
Výrazný
14,3%
33,3%
Napätý
28,6%
0,0%
Energický
14,3%
0,0%
Tajomný
14,3%
0,0%
Pokojný
14,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
12,5%
0,0%
Mäkký tieň
12,5%
0,0%
Mierny jas
25,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
50,0%
100,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
12,5%
0,0%
Subtelné tóny farieb
12,5%
33,3%
Vyvážene jemná
12,5%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
62,5%
66,7%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
42,9%
66,7%
Tmavé tóny
28,6%
0,0%
Neutrálne tóny
14,3%
33,3%
Prírodné témy
14,3%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
12,5%
0,0%
Vyvážené
25,0%
33,3%
Sýte
62,5%
66,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
0,0%
0,0%
Vyvážený
12,5%
66,7%
Výrazný
25,0%
0,0%
Vyhlásenie
62,5%
33,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
25,0%
33,3%
jemne prepojená paleta
37,5%
0,0%
Vyvážená harmónia
12,5%
0,0%
Silná farebná jednota
25,0%
66,7%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Benoît Dumas v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Chromatická rezonancia: Int…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Večný príliv: Monumentálny…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Fragmentovaný horizont: Mon…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rytmická konvergencia prizm…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eterický obzor v sútohočku:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fragmentované ochreové tvar…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Luminózny polnočný kvet: Ét…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fragmented Radiance: A Sing…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Benoît Dumas?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Benoît Dumas a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
Benoît Dumas: krátke odpovede
Ktoré plátno od Benoît Dumas má najviac videností?
Fragmentované ochreové tvary vystupujúce cez ceruleánové tiene: 200 návštev, čo predstavuje 67% celkového počtu zobrazení umelca Benoît Dumas. Zoznam pokračuje až po 2. miesto.
Koľko návštev získava Benoît Dumas?
300 za dvanásť mesiacov (0 na stránke maliara, 300 na plátnach).
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Benoît Dumas?
Áno, Vyvážený (Kontrast): 67% návštev z 12% katalógu.