Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Carle van Loo na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Carle van Loo: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je ENEE PORTANT ANCHISE: 1 100 návštev za rok, čo predstavuje 8% všetkého, čo sa čítalo o Carle van Loo. Nasleduje ich Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda a Mademoiselle Clairon ako Médéa (štúdia). Stránka maliara: 3 600 návštev. Obrazy: 11 300. Spolu: 14 900. Počet čitateľov rastie: o 256% viac návštev od Sep 2026 do Okt 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026, 7 900 návštev. Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (77%), telefóny (15%) a tablety (8%). Vyberajú si Elegantný (Atmosféra) častejšie, než naznačuje katalóg: 45% návštev, 23% plátien.
10 najčítanejších pláten od Carle van Loo
10 pláten umelca Carle van Loo, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
1 200
6 700
Aug 2026
1 100
1 400
Sep 2026
300
600
Okt 2026
900
2 300
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Carle van Loo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Carle van Loo v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
22,9%
44,6%
Dramatické
28,6%
33,9%
Zázračný luxus
5,7%
6,2%
Mystický
5,7%
4,5%
Hravý
8,6%
3,6%
Klasika
11,4%
1,8%
Romantický
2,9%
3,6%
Éterický
5,7%
0,9%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Dramatický
23,5%
33,9%
Romantický
20,6%
31,2%
Kontemplatívny
8,8%
7,1%
Melancholický
5,9%
7,1%
Hravý
8,8%
6,2%
Duchovná
14,7%
4,5%
Pokojná
5,9%
3,6%
Nostalgický
2,9%
2,7%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
24,0%
35,6%
Mäkký tieň
36,0%
27,4%
Mierny jas
24,0%
29,4%
Svetlá rovnováha
10,0%
5,5%
Luminózny
6,0%
2,1%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
18,0%
12,3%
Subtelné tóny farieb
42,0%
50,0%
Vyvážene jemná
34,0%
31,5%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
6,2%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
70,5%
82,5%
Neutrálne tóny
20,4%
10,2%
Tmavé tóny
6,8%
5,8%
Monochromatické
2,3%
0,7%
Pastelové tóny
0,0%
0,7%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
26,0%
39,0%
Vyvážené
64,0%
53,4%
Sýte
10,0%
7,5%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
24,0%
16,4%
Jemný
10,0%
11,6%
Vyvážený
12,0%
21,2%
Výrazný
28,0%
14,4%
Vyhlásenie
26,0%
36,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
10,0%
10,3%
jemne prepojená paleta
8,0%
8,9%
Vyvážená harmónia
16,0%
12,3%
Silná farebná jednota
38,0%
47,3%
Jednotná paleta
28,0%
21,2%
Aké sú obľúbené plátna umelca Carle van Loo podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Spanish Concert (Spanish Сo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
The sultana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jerusalem Delivered Tancred…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
100
Portrait of Marie Leszczyns…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
A Vestal. Woman portrayed a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mademoiselle Clairon as Med…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
A Pasha Having His Mistress…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Carle van Loo?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
11 500
77,2%
telefóny
2 200
14,8%
tablety
1 200
8,1%
V akých jazykoch sa číta Carle van Loo?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
francúzsky
300
50,0%
anglicky
100
16,7%
taliansky
100
16,7%
kórejsky
100
16,7%
Koľko návštev za deň má Carle van Loo a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
100
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
300
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
500
so 24 Okt
100
ne 25 Okt
200
po 26 Okt
100
ut 27 Okt
1 300
st 28 Okt
0
št 29 Okt
400
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
100
st 4 Nov
100
št 5 Nov
400
pi 6 Nov
0
so 7 Nov
200
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
300
st 11 Nov (predpoveď)
100
št 12 Nov (predpoveď)
200
pi 13 Nov (predpoveď)
100
so 14 Nov (predpoveď)
100
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
200
st 18 Nov (predpoveď)
100
št 19 Nov (predpoveď)
100
pi 20 Nov (predpoveď)
100
so 21 Nov (predpoveď)
100
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
200
st 25 Nov (predpoveď)
100
št 26 Nov (predpoveď)
100
pi 27 Nov (predpoveď)
100
so 28 Nov (predpoveď)
0
Čo sa čitatelia pýtajú o Carle van Loo
Ktoré plátna od Carle van Loo sa otvárajú najčastejšie?
ENEE PORTANT ANCHISE na prvom mieste: 1 100 návštev, čo predstavuje 8% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 10 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Carle van Loo na TopImpressionists.com?
14 900 návštev za dvanásť mesiacov: 3 600 na stránke umelca, 11 300 na plátnach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Carle van Loo?
Používajú pou počítače (77%), telefóny (15%) a tablety (8%); pou počítače predstavujú 77% návštev.
Aké plátna od Carle van Loo najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Elegantný (Atmosféra), získavajú 45% návštev z 23% katalógu.