Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Carlo Dolci na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Carlo Dolci na TopImpressionists.com dielo Madona v sláve: 600 návštev, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit a The Guardian Angel. Carlo Dolci celkom zaznamenal 4 300 návštev: 1 000 na stránke umelca a 3 300 na jednotlivých plátnach. Pozornosť rastie: počet návštev vzal dohodu 40% od Aug 2026 do Sep 2026. Najvýraznejším mesiacom bol Júl 2026 s 3 000 návštevami. Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (67%) a telefóny (33%). Čitateľov priťahujú jemne prepojená paleta (Harmónia farieb): 50% návštev, čo predstavuje 28% z katalógu maliara.
Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 10 pláten Carlo Dolci, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 2 300 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 200 | 500 |
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojná atmosféra | 54,5% | 50,0% |
| Elegantný | 18,2% | 26,9% |
| Pokojný | 18,2% | 23,1% |
| Dramatické | 9,1% | 0,0% |
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Duchovná | 45,5% | 65,4% |
| Melancholický | 27,3% | 19,2% |
| Kontemplatívny | 18,2% | 7,7% |
| Pokojná | 9,1% | 7,7% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 66,7% | 75,0% |
| Mäkký tieň | 17,9% | 16,7% |
| Mierny jas | 12,8% | 8,3% |
| Svetlá rovnováha | 2,6% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 53,8% | 44,4% |
| Subtelné tóny farieb | 25,6% | 44,4% |
| Vyvážene jemná | 20,5% | 11,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 74,4% | 91,7% |
| Vyvážené | 25,6% | 8,3% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,8% | 16,7% |
| Jemný | 17,9% | 19,4% |
| Vyvážený | 17,9% | 25,0% |
| Výrazný | 17,9% | 19,4% |
| Vyhlásenie | 33,3% | 19,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 23,1% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 28,2% | 50,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,8% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 33,3% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 2,6% | 0,0% |
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vazos kvety | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Kings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Madona v sláve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 200 |
| St Mary Magdalene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Guardian Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Allegory of Patience | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Salome with the Head of St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Saint John the Evangelist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 900 | 67,4% |
| telefóny | 1 400 | 32,6% |
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |