Ateliér — Bezplatné celosvetové doručenie — Doručenie za 2–6 týždňov

      Chevalier Louis William Desanges Štatistiky popularity a návštevnosti

      1822 – 1887

      Čo nájdete na tejto stránke?

      Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Chevalier Louis William Desanges na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

      Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

      Chevalier Louis William Desanges v číslach

      Lieutenant Colonel Sir Charles Russell at the Battle of Inkermann, 5 November 1854 je plátno umelca Chevalier Louis William Desanges, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení. Potom Lieutenant Francis Edward Henry Farquharson Winning His Victoria Cross at Lucknow, 9 March 1858 a The Capture of Tubabecelong, Gambia. Z celkového počtu 3 500 návštev: 200 na stránke maliara, 3 300 na plátnach. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 3 200 návštev. Zariadenia čitateľov: pou počítače (97%) a telefóny (3%). Preferencia ukazuje: Jednotná paleta (Harmónia farieb) má 43% návštev z 18% katalógu.

      Chevalier Louis William Desanges: 10 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie

      Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Chevalier Louis William Desanges.

      1. Lieutenant Colonel Sir Charles Russell at the Battle of Inkermann, 5 November 1854 1 Lieutenant Colonel Sir Charles Russell at the Battle of Inkermann, 5 November 1854, 1869 700 návštev · 20,0%
      2. Lieutenant Francis Edward Henry Farquharson Winning His Victoria Cross at Lucknow, 9 March 1858 2 Lieutenant Francis Edward Henry Farquharson Winning His Victoria Cross at Lucknow, 9 March 1858 300 návštev · 8,6%
      3. The Capture of Tubabecelong, Gambia 3 The Capture of Tubabecelong, Gambia, 1866 200 návštev · 5,7%
      4. Sergeant Luke O'Connor Winning His VC at the Battle of the Alma, 20th September 1854 4 Sergeant Luke O'Connor Winning His VC at the Battle of the Alma, 20th September 1854 200 návštev · 5,7%
      5. Captain E. W. D. Bell Winning His VC at the Alma, 20th September 1854 5 Captain E. W. D. Bell Winning His VC at the Alma, 20th September 1854 200 návštev · 5,7%
      6. Captain Charles John Stanley Gough 6 Captain Charles John Stanley Gough 200 návštev · 5,7%
      7. Lieutenant william alexander kerr 7 Lieutenant william alexander kerr 200 návštev · 5,7%
      8. Surgeon (later Surgeon General) Anthony Dickson Home (1826–1914), VC, KCB, and Assistant Surgeon William Bradshaw (1830–1861), VC, 90th Regiment of Foot (Perthshire Volunteers) (Light Infantry), Lucknow, 1857 8 Surgeon (later Surgeon General) Anthony Dickson Home (1826–1914), VC, KCB, and Assistant Surgeon William Bradshaw (1830–1861), VC, 90th Regiment of Foot (Perthshire Volunteers) (Light Infantry), Lucknow, 1857, 1860 100 návštev · 2,9%
      9. Lieutenant Frederick Robertson Aikman (1828–1888), 4th Regiment (Bengal) Native Infantry, Commanding 3rd Regiment (Sikh) Irregular Cavalry, Winning the Victoria Cross at Lucknow, Indian Mutiny, 1 March 1858 9 Lieutenant Frederick Robertson Aikman (1828–1888), 4th Regiment (Bengal) Native Infantry, Commanding 3rd Regiment (Sikh) Irregular Cavalry, Winning the Victoria Cross at Lucknow, Indian Mutiny, 1 March 1858, 1860 100 návštev · 2,9%
      10. Ross Lewis Mangles (1833–1905), Bengal Civil Service, Winning the Victoria Cross Saving a Wounded Soldier of the 37th (North Hampshire) Regiment During the Indian Mutiny, 1857 10 Ross Lewis Mangles (1833–1905), Bengal Civil Service, Winning the Victoria Cross Saving a Wounded Soldier of the 37th (North Hampshire) Regiment During the Indian Mutiny, 1857, 1862 100 návštev · 2,9%

      Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Chevalier Louis William Desanges?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

      Zobraziť údaje
      MesiacStránka umelcaStránky diel
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Máj 202600
      Jún 20260100
      Júl 20262003 000
      Aug 20260100
      Sep 20260100

      Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Chevalier Louis William Desanges?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

      Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

      Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Chevalier Louis William Desanges v priebehu roka?

      Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

      Zobraziť údaje
      DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
      Lieutenant Colonel Sir Char…0000000005001000
      Lieutenant Francis Edward H…00000000030000
      Private Henry Ward (1823–18…000000000000
      Lieutenant Colonel Sir Char…000000000000
      The Earl of Derby00000000010000
      Lieutenant Francis Edward H…000000000000
      HRH Albert Edward, Prince o…000000000000
      Sergeant Luke O'Connor Winn…0000000001000100
      George, 4th Duke of Manches…00000000010000
      Corporal Robert Shields Win…00000000010000

      Telefóny, tablety alebo počítače: ako je Chevalier Louis William Desanges vnímaný?

      Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

      Zobraziť údaje
      ZariadenieNávštevyZdieľať
      pou počítače3 40097,1%
      telefóny1002,9%

      Aké jazyky používajú čitatelia umelca Chevalier Louis William Desanges?

      Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

      Ako vyzerajú denné návštevy umelca Chevalier Louis William Desanges a čo nás čaká ďalej?

      Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

      Zobraziť údaje
      DeňNávštevy
      po 21 Sep0
      ut 22 Sep0
      st 23 Sep0
      št 24 Sep0
      pi 25 Sep0
      so 26 Sep0
      ne 27 Sep0
      po 28 Sep0
      ut 29 Sep0
      st 30 Sep0
      št 1 Okt0
      pi 2 Okt0
      so 3 Okt0
      ne 4 Okt0
      po 5 Okt0
      ut 6 Okt0
      st 7 Okt200
      št 8 Okt0
      pi 9 Okt0
      so 10 Okt0
      ne 11 Okt0
      po 12 Okt (predpoveď)0
      ut 13 Okt (predpoveď)0
      st 14 Okt (predpoveď)300
      št 15 Okt (predpoveď)0
      pi 16 Okt (predpoveď)0
      so 17 Okt (predpoveď)0
      ne 18 Okt (predpoveď)0
      po 19 Okt (predpoveď)0
      ut 20 Okt (predpoveď)0
      st 21 Okt (predpoveď)400
      št 22 Okt (predpoveď)0
      pi 23 Okt (predpoveď)0
      so 24 Okt (predpoveď)0
      ne 25 Okt (predpoveď)0
      po 26 Okt (predpoveď)0
      ut 27 Okt (predpoveď)0
      st 28 Okt (predpoveď)400
      št 29 Okt (predpoveď)0
      pi 30 Okt (predpoveď)0
      so 31 Okt (predpoveď)0
      ne 1 Nov (predpoveď)0

      Chevalier Louis William Desanges: krátke odpovede

      Ktoré plátno od Chevalier Louis William Desanges má najviac videností?

      Lieutenant Colonel Sir Charles Russell at the Battle of Inkermann, 5 November 1854: 700 návštev, čo predstavuje 20% celkového počtu zobrazení umelca Chevalier Louis William Desanges. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.

      Koľko návštev získava Chevalier Louis William Desanges?

      3 500 za dvanásť mesiacov (200 na stránke maliara, 3 300 na plátnach).

      Otvárajú čitatelia Chevalier Louis William Desanges v mobile alebo v počítači?

      Na oboch: pou počítače (97%) a telefóny (3%); pou počítače dominuje s podielom 97%.

      Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Chevalier Louis William Desanges?

      Áno, Jednotná paleta (Harmónia farieb): 43% návštev z 18% katalógu.