Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Claude Mellan na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Claude Mellan: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je Face of Christ on Saint Veronica: 200 návštev za rok, čo predstavuje 50% všetkého, čo sa čítalo o Claude Mellan. Nasleduje ich Face of Christ (detail) a Portrait of Louis XIV as a Child. Stránka maliara: 500 návštev. Obrazy: 400. Spolu: 900. Najlepší mesiac: Júl 2026, 800 návštev. Vyberajú si Mierny jas (Luminancia) častejšie, než naznačuje katalóg: 100% návštev, 27% plátien.
3 najčítanejších pláten od Claude Mellan
3 pláten umelca Claude Mellan, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
100
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Claude Mellan?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Claude Mellan v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
33,3%
50,0%
Elegantný
33,3%
50,0%
Pokojný
33,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
33,3%
50,0%
Duchovná
33,3%
50,0%
Melancholický
33,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
0,0%
Mäkký tieň
9,1%
0,0%
Mierny jas
27,3%
100,0%
Svetlá rovnováha
54,5%
0,0%
Luminózny
9,1%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
90,9%
100,0%
Subtelné tóny farieb
9,1%
0,0%
Vyvážene jemná
0,0%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
70,0%
50,0%
Monochromatické
20,0%
50,0%
Zemité tóny
10,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
63,6%
50,0%
Vyvážené
36,4%
50,0%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
36,4%
25,0%
Jemný
36,4%
50,0%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
0,0%
0,0%
Vyhlásenie
27,3%
25,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
0,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
18,2%
0,0%
Vyvážená harmónia
0,0%
0,0%
Silná farebná jednota
9,1%
0,0%
Jednotná paleta
72,7%
100,0%
Aké sú obľúbené plátna umelca Claude Mellan podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Portrait of Louis XIV as a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Face of Christ (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Henriette-Marie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young woman rises from he…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Face of Christ on Saint Ver…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
portrait of James Howell
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Intellect and memory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pierre gassendi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young shepherdess reading…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta Claude Mellan?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
taliansky
200
100,0%
Koľko návštev za deň má Claude Mellan a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
100
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
100
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
100
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
100
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
100
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
100
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
100
Čo sa čitatelia pýtajú o Claude Mellan
Ktoré plátna od Claude Mellan sa otvárajú najčastejšie?
Face of Christ on Saint Veronica na prvom mieste: 200 návštev, čo predstavuje 50% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 3 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Claude Mellan na TopImpressionists.com?
900 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca, 400 na plátnach.
Aké plátna od Claude Mellan najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Mierny jas (Luminancia), získavajú 100% návštev z 27% katalógu.