Ateliér — Bezplatné celosvetové doručenie — Doručenie za 2–6 týždňov

      Cyril Mount Čitatelia a najpozorovávanejšie plátna

      1920 – 2013

      Čo nájdete na tejto stránke?

      Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Cyril Mount na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

      Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

      Cyril Mount a čitatelia

      Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Cyril Mount na TopImpressionists.com dielo Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE: 200 návštev, čo predstavuje 40% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 a Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942. Cyril Mount celkom zaznamenal 900 návštev: 500 na stránke umelca a 400 na jednotlivých plátnach. Pozornosť klesla o 100% z Sep 2026 na Okt 2026. Najvýraznejším mesiacom bol Júl 2026 s 700 návštevami. Čitateľov priťahujú Mierny jas (Luminancia): 60% návštev, čo predstavuje 22% z katalógu maliara.

      4 pláten umelca Cyril Mount, ktoré priťahujú najväčšiu pozornosť

      Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 4 pláten Cyril Mount, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.

      1. Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 1 Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 200 návštev · 40,0%
      2. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 2 Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009 100 návštev · 20,0%
      3. Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 3 Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992 100 návštev · 20,0%
      4. Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943 4 Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009 100 návštev · 20,0%

      Koľko čitateľov navštevuje stránku Cyril Mount každý mesiac?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

      Pozrite si čísla
      MesiacStránka umelcaStránky diel
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 2026300400
      Aug 202600
      Sep 20262000
      Okt 202600

      Ako často sa otvárajú plátna od Cyril Mount?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

      Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

      Ktoré plátna od Cyril Mount získavajú najviac návštev, môcť po mesiaci?

      Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

      Pozrite si čísla
      DieloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
      Victory Roll into Tunis 7th…00000000100000
      Guns of the 11th Field Regi…000000000000
      Mareth Line – Wet Night, F.…000000000000
      Brew Up and Halt for the Ni…00000000100000
      El Oudref Observation Post,…000000000000
      Their Spring, Medjes el Bab…000000000000
      'Our Final Gun Position, Me…000000000000
      'Petrol Lorries on Fire nea…000000000000
      Lieutenant General C. J. E.…00000000200000

      V akých jazykoch sa číta tvorba Cyril Mount?

      Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

      Koľko návštev má Cyril Mount denne a aká je prognóza?

      Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

      Pozrite si čísla
      DeňNávštevy
      št 15 Okt0
      pi 16 Okt0
      so 17 Okt0
      ne 18 Okt100
      po 19 Okt0
      ut 20 Okt0
      st 21 Okt0
      št 22 Okt0
      pi 23 Okt0
      so 24 Okt0
      ne 25 Okt0
      po 26 Okt0
      ut 27 Okt0
      st 28 Okt0
      št 29 Okt0
      pi 30 Okt0
      so 31 Okt0
      ne 1 Nov0
      po 2 Nov0
      ut 3 Nov0
      st 4 Nov0
      št 5 Nov (predpoveď)0
      pi 6 Nov (predpoveď)0
      so 7 Nov (predpoveď)0
      ne 8 Nov (predpoveď)0
      po 9 Nov (predpoveď)0
      ut 10 Nov (predpoveď)0
      st 11 Nov (predpoveď)0
      št 12 Nov (predpoveď)0
      pi 13 Nov (predpoveď)0
      so 14 Nov (predpoveď)0
      ne 15 Nov (predpoveď)0
      po 16 Nov (predpoveď)0
      ut 17 Nov (predpoveď)0
      st 18 Nov (predpoveď)0
      št 19 Nov (predpoveď)0
      pi 20 Nov (predpoveď)0
      so 21 Nov (predpoveď)0
      ne 22 Nov (predpoveď)0
      po 23 Nov (predpoveď)0
      ut 24 Nov (predpoveď)0
      st 25 Nov (predpoveď)0

      Otázky o Cyril Mount

      Ktoré plátna od Cyril Mount sú najpopulárnejšie?

      Na prvom mieste je Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE s 200 návštevami (40% z celkového počtu zobrazení umelca Cyril Mount). Vyššie uvedené hodnotenie uvádza 4 najčítanejších diel.

      Koľko ľudí sa o Cyril Mount dozvedelo na TopImpressionists.com?

      900 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, 500 na stránke umelca a 400 na jednotlivých plátnach.

      Aké plátna preferujú čitatelia u Cyril Mount?

      Mierny jas (Luminancia): 60% návštev oproti 22% v katalógu.