Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Eugène Devéria na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Eugène Devéria: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je Musical interlude: 200 návštev za rok, čo predstavuje 33% všetkého, čo sa čítalo o Eugène Devéria. Nasleduje ich Roxane in Jean-Baptiste Racine's Bajazet a Louis-Félix Amiel (1802–1864). Stránka maliara: 300 návštev. Obrazy: 500. Spolu: 800. Najlepší mesiac: Júl 2026, 600 návštev. Vyberajú si Silná farebná jednota (Harmónia farieb) častejšie, než naznačuje katalóg: 83% návštev, 42% plátien.
4 najčítanejších pláten od Eugène Devéria
4 pláten umelca Eugène Devéria, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
400
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
100
Okt 2026
100
0
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Eugène Devéria?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Eugène Devéria v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Klasika
42,1%
60,0%
Dramatické
36,8%
0,0%
Romantický
10,5%
40,0%
Zázračný luxus
5,3%
0,0%
Nostalgický
5,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Dramatický
42,1%
40,0%
Zúfalý a vážny
26,3%
20,0%
Pokojná
10,5%
40,0%
Romantický
10,5%
0,0%
Duchovná
10,5%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
48,5%
50,0%
Mäkký tieň
33,3%
50,0%
Mierny jas
12,1%
0,0%
Svetlá rovnováha
3,0%
0,0%
Luminózny
3,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
39,4%
33,3%
Subtelné tóny farieb
51,5%
66,7%
Vyvážene jemná
6,1%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
3,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
89,3%
100,0%
Tmavé tóny
3,6%
0,0%
Monochromatické
3,6%
0,0%
Neutrálne tóny
3,6%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
57,6%
33,3%
Vyvážené
36,4%
66,7%
Sýte
6,1%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
9,1%
16,7%
Jemný
27,3%
0,0%
Vyvážený
9,1%
33,3%
Výrazný
15,2%
0,0%
Vyhlásenie
39,4%
50,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
12,1%
0,0%
jemne prepojená paleta
12,1%
16,7%
Vyvážená harmónia
18,2%
0,0%
Silná farebná jednota
42,4%
83,3%
Jednotná paleta
15,2%
0,0%
Aké sú obľúbené plátna umelca Eugène Devéria podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Portrait of Monsieur Couche
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Young Women Sitting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Assassination
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of General Joseph-…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Puget Presenting His Statue…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Puget Presenting His Statue…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of the Artist and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Breton Family Praying Befor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sketch for the church Notre…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apotheosis of Saint Genevie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta Eugène Devéria?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
francúzsky
100
100,0%
Koľko návštev za deň má Eugène Devéria a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
100
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov
0
so 7 Nov (predpoveď)
100
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
200
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
200
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
pi 27 Nov (predpoveď)
0
Čo sa čitatelia pýtajú o Eugène Devéria
Ktoré plátna od Eugène Devéria sa otvárajú najčastejšie?
Musical interlude na prvom mieste: 200 návštev, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 4 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Eugène Devéria na TopImpressionists.com?
800 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca, 500 na plátnach.
Aké plátna od Eugène Devéria najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Silná farebná jednota (Harmónia farieb), získavajú 83% návštev z 42% katalógu.