Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Eustache Le Sueur na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Eustache Le Sueur a čitatelia
Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Eustache Le Sueur na TopImpressionists.com dielo MESSE DE SAINT MARTIN: 500 návštev, čo predstavuje 14% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX a Saint Paul preaching at Ephesus. Eustache Le Sueur celkom zaznamenal 4 800 návštev: 1 500 na stránke umelca a 3 300 na jednotlivých plátnach. Najvýraznejším mesiacom bol Júl 2026 s 3 600 návštevami. Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (94%) a telefóny (6%). Čitateľov priťahujú Duchovná (Emocionálny tón): 65% návštev, čo predstavuje 30% z katalógu maliara.
10 pláten umelca Eustache Le Sueur, ktoré priťahujú najväčšiu pozornosť
Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 10 pláten Eustache Le Sueur, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.
Koľko čitateľov navštevuje stránku Eustache Le Sueur každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
0
Júl 2026
1 200
2 400
Aug 2026
100
400
Sep 2026
0
500
Ako často sa otvárajú plátna od Eustache Le Sueur?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké plátna si vyberajú čitatelia umelca Eustache Le Sueur?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
30,0%
65,0%
Dramatický
30,0%
10,0%
Zúfalý a vážny
20,0%
15,0%
Pokojná
10,0%
5,0%
Radostný
10,0%
5,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
16,0%
14,3%
Mäkký tieň
44,0%
54,3%
Mierny jas
30,0%
28,6%
Svetlá rovnováha
10,0%
2,9%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
10,0%
8,6%
Subtelné tóny farieb
46,0%
28,6%
Vyvážene jemná
38,0%
31,4%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
31,4%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
77,8%
70,6%
Tmavé tóny
4,4%
26,5%
Neutrálne tóny
17,8%
2,9%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
18,0%
14,3%
Vyvážené
70,0%
54,3%
Sýte
12,0%
31,4%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
2,0%
5,7%
Jemný
20,0%
14,3%
Vyvážený
6,0%
14,3%
Výrazný
36,0%
20,0%
Vyhlásenie
36,0%
45,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
8,0%
5,7%
jemne prepojená paleta
16,0%
2,9%
Vyvážená harmónia
6,0%
5,7%
Silná farebná jednota
50,0%
71,4%
Jednotná paleta
20,0%
14,3%
Ktoré plátna od Eustache Le Sueur získavajú najviac návštev, môcť po mesiaci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
A Gathering of Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
DESCENTE DE CROIX
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
CALLIOPE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
URANIE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
VOLUMNIE ET VETURIE DEVANT…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MORT DE SAINT BRUNO LE 6 OC…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MESSE DE SAINT MARTIN
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
LE PAPE VICTOR III CONFIRME…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
ARRIVEE DE SAINT BRUNO A RO…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MELPOMENE, ERATO ET POLYMNIE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Aké zariadenia používajú čitatelia na sledovanie Eustache Le Sueur?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
4 500
93,8%
telefóny
300
6,2%
V akých jazykoch sa číta tvorba Eustache Le Sueur?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
japonsky
300
100,0%
Koľko návštev má Eustache Le Sueur denne a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
Deň
Návštevy
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
500
st 7 Okt
100
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
100
št 15 Okt
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
100
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
Otázky o Eustache Le Sueur
Ktoré plátna od Eustache Le Sueur sú najpopulárnejšie?
Na prvom mieste je MESSE DE SAINT MARTIN s 500 návštevami (14% z celkového počtu zobrazení umelca Eustache Le Sueur). Vyššie uvedené hodnotenie uvádza 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí sa o Eustache Le Sueur dozvedelo na TopImpressionists.com?
4 800 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, 1 500 na stránke umelca a 3 300 na jednotlivých plátnach.
Na akých zariadeniach sledujú čitateľia umelca Eustache Le Sueur?
Čitateľia sledujú Eustache Le Sueur na pou počítače (94%) a telefóny (6%); pou počítače predstavuje 94% návštev.
Aké plátna preferujú čitatelia u Eustache Le Sueur?
Duchovná (Emocionálny tón): 65% návštev oproti 30% v katalógu.