Ateliér — Bezplatné celosvetové doručenie — Doručenie za 2–6 týždňov

      Floris Arntzenius Čitatelia a plátna

      1864 – 1925

      Čo nájdete na tejto stránke?

      Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Floris Arntzenius na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

      Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

      Floris Arntzenius: čo nám hovorí rok návštev

      Najčítanejším plátnom je floris market sun: 300 návštev za rok, čo predstavuje 11% všetkého, čo sa čítalo o Floris Arntzenius. Nasleduje ich The Daughter Of Breitenstein a Scala. Stránka maliara: 500 návštev. Obrazy: 2 600. Spolu: 3 100. Najlepší mesiac: Júl 2026, 2 100 návštev. Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (90%) a telefóny (10%). Vyberajú si Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) častejšie, než naznačuje katalóg: 70% návštev, 54% plátien.

      10 najčítanejších pláten od Floris Arntzenius

      10 pláten umelca Floris Arntzenius, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.

      1. floris market sun 1 floris market sun 300 návštev · 11,1%
      2. The Daughter Of Breitenstein 2 The Daughter Of Breitenstein 200 návštev · 7,4%
      3. Scala 3 Scala 200 návštev · 7,4%
      4. The Fair 4 The Fair 200 návštev · 7,4%
      5. Playing 5 Playing 200 návštev · 7,4%
      6. Prinsevinkenpark 6 Prinsevinkenpark 200 návštev · 7,4%
      7. Repair Works 7 Repair Works 200 návštev · 7,4%
      8. Floris Spiegelstraat in Amsterdam Sun 8 Floris Spiegelstraat in Amsterdam Sun 100 návštev · 3,7%
      9. Mauritshuis In Den Haag 9 Mauritshuis In Den Haag 100 návštev · 3,7%
      10. Floris East indian cherry in pot Sun 10 Floris East indian cherry in pot Sun 100 návštev · 3,7%

      Kedy čitatelia navštevujú stránku Floris Arntzenius?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

      Čísla v tabuľke
      MesiacStránka umelcaStránky diel
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Máj 202600
      Jún 20260200
      Júl 20262001 900
      Aug 2026100300
      Sep 2026100100
      Okt 2026100100

      Kedy čitatelia otvárajú plátna od Floris Arntzenius?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

      Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

      Aké sú obľúbené plátna umelca Floris Arntzenius podľa jednotlivých mesiacov?

      Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

      Čísla v tabuľke
      DieloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
      Landscape000000000000
      Landscape000000000000
      The Scheveningen Beach000000000000
      Seascape near Scheveningen000000000000
      Liesje is Painting000000000000
      Portrait of Gerard Wildeboe…000000000000
      Portrait of Frederik Pijper…000000000000
      Huurrijtuigen- Carriages In…000000000000
      floris horse and carriage s…000000000000
      floris exposition in pulchr…000000000000

      Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Floris Arntzenius?

      Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

      Čísla v tabuľke
      ZariadenieNávštevyZdieľať
      pou počítače2 80090,3%
      telefóny3009,7%

      V akých jazykoch sa číta Floris Arntzenius?

      Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

      Čísla v tabuľke
      JazykNávštevyZdieľať
      nemecky10050,0%
      švédsky10050,0%

      Koľko návštev za deň má Floris Arntzenius a čo ďalej?

      Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

      Čísla v tabuľke
      DeňNávštevy
      ne 18 Okt0
      po 19 Okt0
      ut 20 Okt0
      st 21 Okt0
      št 22 Okt0
      pi 23 Okt0
      so 24 Okt0
      ne 25 Okt0
      po 26 Okt0
      ut 27 Okt0
      st 28 Okt100
      št 29 Okt0
      pi 30 Okt0
      so 31 Okt0
      ne 1 Nov0
      po 2 Nov0
      ut 3 Nov0
      st 4 Nov0
      št 5 Nov0
      pi 6 Nov100
      so 7 Nov0
      ne 8 Nov (predpoveď)0
      po 9 Nov (predpoveď)0
      ut 10 Nov (predpoveď)0
      st 11 Nov (predpoveď)100
      št 12 Nov (predpoveď)0
      pi 13 Nov (predpoveď)100
      so 14 Nov (predpoveď)0
      ne 15 Nov (predpoveď)0
      po 16 Nov (predpoveď)0
      ut 17 Nov (predpoveď)0
      st 18 Nov (predpoveď)100
      št 19 Nov (predpoveď)0
      pi 20 Nov (predpoveď)100
      so 21 Nov (predpoveď)0
      ne 22 Nov (predpoveď)0
      po 23 Nov (predpoveď)0
      ut 24 Nov (predpoveď)0
      st 25 Nov (predpoveď)100
      št 26 Nov (predpoveď)0
      pi 27 Nov (predpoveď)100
      so 28 Nov (predpoveď)0

      Čo sa čitatelia pýtajú o Floris Arntzenius

      Ktoré plátna od Floris Arntzenius sa otvárajú najčastejšie?

      floris market sun na prvom mieste: 300 návštev, čo predstavuje 11% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 10 pláten.

      Aký je počet čitateľov umelca Floris Arntzenius na TopImpressionists.com?

      3 100 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca, 2 600 na plátnach.

      Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Floris Arntzenius?

      Používajú pou počítače (90%) a telefóny (10%); pou počítače predstavujú 90% návštev.

      Aké plátna od Floris Arntzenius najviac vyhovujú vkusu čitateľov?

      Plátna, ktoré predstavujú Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb), získavajú 70% návštev z 54% katalógu.