Ateliér — Bezplatné celosvetové doručenie — Doručenie za 2–6 týždňov

      François Flameng Štatistiky popularity a návštevnosti

      1856 – 1923

      Čo nájdete na tejto stránke?

      Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca François Flameng na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

      Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

      François Flameng v číslach

      L'offensive De L'yser je plátno umelca François Flameng, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 15% všetkých zobrazení. Potom Assedio Di Sebastopoli - a Poststation Im Kaukasus. Z celkového počtu 2 800 návštev: 600 na stránke maliara, 2 200 na plátnach. Svetlo rastie: o 100% viac návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 2 400 návštev. Preferencia ukazuje: Výrazný (Emocionálny tón) má 100% návštev z 25% katalógu.

      François Flameng: 10 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie

      Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od François Flameng.

      1. L'offensive De L'yser 1 L'offensive De L'yser 500 návštev · 15,2%
      2. Assedio Di Sebastopoli - 2 Assedio Di Sebastopoli - 500 návštev · 15,2%
      3. Poststation Im Kaukasus 3 Poststation Im Kaukasus 300 návštev · 9,1%
      4. A Studiy Of An Caucasian Men - 4 A Studiy Of An Caucasian Men - 200 návštev · 6,1%
      5. Marked Day 5 Marked Day 200 návštev · 6,1%
      6. The Return From The Hunt 6 The Return From The Hunt 200 návštev · 6,1%
      7. The Victory Procession, in front of the Arc de Triomphe, July 14, 1919 7 The Victory Procession, in front of the Arc de Triomphe, July 14, 1919, 1923 100 návštev · 3,0%
      8. Cossack Horsemen 8 Cossack Horsemen 100 návštev · 3,0%
      9. The Attack 9 The Attack 100 návštev · 3,0%
      10. Portrait Of Mrs. D 10 Portrait Of Mrs. D 100 návštev · 3,0%

      Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u François Flameng?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

      Zobraziť údaje
      MesiacStránka umelcaStránky diel
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Máj 202600
      Jún 20260100
      Júl 20265001 900
      Aug 20261000
      Sep 20260200

      Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od François Flameng?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

      Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

      Ako sa porovnávajú obľúbené plátna François Flameng v priebehu roka?

      Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

      Zobraziť údaje
      DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
      The Victory Procession, in…00000000010000
      Portrait of Empress Maria F…000000000000
      Portrait of Princess Z. N.…000000000000
      Portrait of Dora of Leuchte…000000000000
      Portrait of Vera Kharitonen…000000000000
      Bathing of Court Ladies in…000000000000
      Portrait of Mrs. H.K.S. Wil…000000000000
      Queen Alexandra (1844-1925)000000000000
      Portrait of Auguste Rodin000000000000
      Reception at Compiegne in 1…000000000000

      Aké jazyky používajú čitatelia umelca François Flameng?

      Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

      Ako vyzerajú denné návštevy umelca François Flameng a čo nás čaká ďalej?

      Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

      Zobraziť údaje
      DeňNávštevy
      so 26 Sep0
      ne 27 Sep0
      po 28 Sep0
      ut 29 Sep0
      st 30 Sep0
      št 1 Okt0
      pi 2 Okt0
      so 3 Okt0
      ne 4 Okt0
      po 5 Okt0
      ut 6 Okt0
      st 7 Okt0
      št 8 Okt0
      pi 9 Okt0
      so 10 Okt100
      ne 11 Okt0
      po 12 Okt0
      ut 13 Okt0
      st 14 Okt0
      št 15 Okt0
      pi 16 Okt0
      so 17 Okt (predpoveď)100
      ne 18 Okt (predpoveď)0
      po 19 Okt (predpoveď)0
      ut 20 Okt (predpoveď)0
      st 21 Okt (predpoveď)0
      št 22 Okt (predpoveď)0
      pi 23 Okt (predpoveď)0
      so 24 Okt (predpoveď)200
      ne 25 Okt (predpoveď)0
      po 26 Okt (predpoveď)0
      ut 27 Okt (predpoveď)0
      st 28 Okt (predpoveď)0
      št 29 Okt (predpoveď)0
      pi 30 Okt (predpoveď)0
      so 31 Okt (predpoveď)200
      ne 1 Nov (predpoveď)0
      po 2 Nov (predpoveď)0
      ut 3 Nov (predpoveď)0
      st 4 Nov (predpoveď)0
      št 5 Nov (predpoveď)0
      pi 6 Nov (predpoveď)0

      François Flameng: krátke odpovede

      Ktoré plátno od François Flameng má najviac videností?

      L'offensive De L'yser: 500 návštev, čo predstavuje 15% celkového počtu zobrazení umelca François Flameng. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.

      Koľko návštev získava François Flameng?

      2 800 za dvanásť mesiacov (600 na stránke maliara, 2 200 na plátnach).

      Preferujú čitatelia určitý druh plátna od François Flameng?

      Áno, Výrazný (Emocionálny tón): 100% návštev z 25% katalógu.