Frank StellaČitatelia a najpozorovávanejšie plátna
1936
Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Frank Stella na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Frank Stella a čitatelia
Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Frank Stella na TopImpressionists.com dielo The Fountain: 900 návštev, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú Darabjerd III a Tahkt-I-Sulayman Variation II. Frank Stella celkom zaznamenal 6 000 návštev: 3 300 na stránke umelca a 2 700 na jednotlivých plátnach. Pozornosť rastie: počet návštev vzal dohodu 191% od Aug 2026 do Sep 2026. Najvýraznejším mesiacom bol Sep 2026 s 3 200 návštevami. Čitateľov nájdete v anglicky (86%), česky (4%) a poľsky (4%). Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (53%), telefóny (42%) a tablety (5%). Čitateľov priťahujú Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 34% návštev, čo predstavuje 17% z katalógu maliara.
10 pláten umelca Frank Stella, ktoré priťahujú najväčšiu pozornosť
Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 10 pláten Frank Stella, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.
Koľko čitateľov navštevuje stránku Frank Stella každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
1 500
Aug 2026
300
800
Sep 2026
2 800
400
Ako často sa otvárajú plátna od Frank Stella?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké plátna si vyberajú čitatelia umelca Frank Stella?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Minimalistický
66,7%
59,1%
Výrazné
11,1%
18,2%
Pokojný
11,1%
18,2%
Minimalistický
11,1%
4,5%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
44,4%
45,5%
Energický
22,2%
22,7%
Kontemplatívny
22,2%
13,6%
Pokojný
11,1%
18,2%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
9,8%
13,6%
Mäkký tieň
4,9%
0,0%
Mierny jas
26,8%
34,1%
Svetlá rovnováha
41,5%
36,4%
Luminózny
17,1%
15,9%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
34,2%
15,9%
Subtelné tóny farieb
17,1%
34,1%
Vyvážene jemná
17,1%
15,9%
Výrazná prítomnosť farieb
21,9%
18,2%
Sýta farba
9,8%
15,9%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
44,7%
33,3%
Zemité tóny
18,4%
25,6%
Pastelové tóny
10,5%
17,9%
Tmavé tóny
10,5%
12,8%
Monochromatické
7,9%
2,6%
Žiarivé a výrazné
2,6%
5,1%
Metalické tóny
2,6%
2,6%
Prírodné témy
2,6%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
29,3%
13,6%
Vyvážené
34,2%
50,0%
Sýte
36,6%
36,4%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
12,2%
2,3%
Jemný
17,1%
29,5%
Vyvážený
2,4%
0,0%
Výrazný
12,2%
20,4%
Vyhlásenie
56,1%
47,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
53,7%
50,0%
jemne prepojená paleta
14,6%
29,5%
Vyvážená harmónia
9,8%
4,5%
Silná farebná jednota
12,2%
13,6%
Jednotná paleta
9,8%
2,3%
Ktoré plátna od Frank Stella získavajú najviac návštev, môcť po mesiaci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Gran Cairo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hyena Stomp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Basra Gate III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Die Fahne Hoch!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Marriage of Reason and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Manteneia II – Frank Stella
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Shoubeegi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fez
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sacramento Mall Proposal #4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké zariadenia používajú čitatelia na sledovanie Frank Stella?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
3 200
53,3%
telefóny
2 500
41,7%
tablety
300
5,0%
V akých jazykoch sa číta tvorba Frank Stella?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
4 300
86,0%
česky
200
4,0%
poľsky
200
4,0%
taliansky
100
2,0%
portugalsky
100
2,0%
rusky
100
2,0%
Koľko návštev má Frank Stella denne a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
0
st 23 Sep
200
št 24 Sep
700
pi 25 Sep
400
so 26 Sep
200
ne 27 Sep
800
po 28 Sep
600
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
600
št 1 Okt
400
pi 2 Okt
300
so 3 Okt
100
ne 4 Okt
200
po 5 Okt
900
ut 6 Okt
200
st 7 Okt
600
št 8 Okt
200
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
200
ne 11 Okt
100
po 12 Okt
0
ut 13 Okt (predpoveď)
0
st 14 Okt (predpoveď)
100
št 15 Okt (predpoveď)
100
pi 16 Okt (predpoveď)
100
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
100
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
Otázky o Frank Stella
Ktoré plátna od Frank Stella sú najpopulárnejšie?
Na prvom mieste je The Fountain s 900 návštevami (20% z celkového počtu zobrazení umelca Frank Stella). Vyššie uvedené hodnotenie uvádza 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí sa o Frank Stella dozvedelo na TopImpressionists.com?
6 000 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, 3 300 na stránke umelca a 2 700 na jednotlivých plátnach.
Na akých zariadeniach sledujú čitateľia umelca Frank Stella?
Čitateľia sledujú Frank Stella na pou počítače (53%), telefóny (42%) a tablety (5%); pou počítače predstavuje 53% návštev.
V akých jazykoch sledujú čitateľia umelca Frank Stella?
V anglicky (86%), česky (4%) a poľsky (4%). Na čele je anglicky s podielom 86%.
Aké plátna preferujú čitatelia u Frank Stella?
Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 34% návštev oproti 17% v katalógu.