Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Frans van Mieris na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Frans van Mieris a čitatelia
Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Frans van Mieris na TopImpressionists.com dielo Boy Blowing Bubbles: 300 návštev, čo predstavuje 11% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú The Lacemaker a Vrouw die een teorbe stemt, Frans van Mieris (I), 1665. Frans van Mieris celkom zaznamenal 3 800 návštev: 1 200 na stránke umelca a 2 600 na jednotlivých plátnach. Pozornosť klesla o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Najvýraznejším mesiacom bol Júl 2026 s 3 200 návštevami. Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (97%) a telefóny (3%). Čitateľov priťahujú Výrazný (Kontrast): 36% návštev, čo predstavuje 14% z katalógu maliara.
10 pláten umelca Frans van Mieris, ktoré priťahujú najväčšiu pozornosť
Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 10 pláten Frans van Mieris, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.
Koľko čitateľov navštevuje stránku Frans van Mieris každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
800
2 400
Aug 2026
300
100
Sep 2026
0
0
Ako často sa otvárajú plátna od Frans van Mieris?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké plátna si vyberajú čitatelia umelca Frans van Mieris?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
36,8%
29,4%
Pokojná atmosféra
26,3%
29,4%
Pokojný
10,5%
17,6%
Dramatické
5,3%
11,8%
Nostalgický
5,3%
11,8%
Klasika
10,5%
0,0%
Romantický
5,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
42,1%
23,5%
Romantický
15,8%
17,6%
Pokojná
10,5%
17,6%
Zúfalý a vážny
15,8%
11,8%
Tajomný
5,3%
11,8%
Pokojný
0,0%
17,6%
Melancholický
5,3%
0,0%
Nostalgický
5,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
76,0%
75,0%
Mäkký tieň
20,0%
25,0%
Mierny jas
4,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
60,0%
57,1%
Subtelné tóny farieb
28,0%
35,7%
Vyvážene jemná
12,0%
7,1%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
80,0%
85,7%
Vyvážené
20,0%
14,3%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
16,0%
17,9%
Jemný
20,0%
14,3%
Vyvážený
10,0%
7,1%
Výrazný
14,0%
35,7%
Vyhlásenie
40,0%
25,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
12,0%
3,6%
jemne prepojená paleta
12,0%
10,7%
Vyvážená harmónia
18,0%
10,7%
Silná farebná jednota
50,0%
64,3%
Jednotná paleta
8,0%
10,7%
Ktoré plátna od Frans van Mieris získavajú najviac návštev, môcť po mesiaci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Young Woman in the Morning
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Serenade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
A Meal of Oysters
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Florentius Schu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrét mladého muža
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Brothel Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrét mladého muža
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman Writing a Letter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké zariadenia používajú čitatelia na sledovanie Frans van Mieris?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
3 700
97,4%
telefóny
100
2,6%
V akých jazykoch sa číta tvorba Frans van Mieris?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
100
100,0%
Koľko návštev má Frans van Mieris denne a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
Deň
Návštevy
st 23 Sep
0
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
100
št 8 Okt
100
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
100
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
100
st 14 Okt (predpoveď)
100
št 15 Okt (predpoveď)
100
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
100
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
200
št 22 Okt (predpoveď)
200
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
200
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
200
st 28 Okt (predpoveď)
200
št 29 Okt (predpoveď)
200
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
200
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
200
Otázky o Frans van Mieris
Ktoré plátna od Frans van Mieris sú najpopulárnejšie?
Na prvom mieste je Boy Blowing Bubbles s 300 návštevami (11% z celkového počtu zobrazení umelca Frans van Mieris). Vyššie uvedené hodnotenie uvádza 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí sa o Frans van Mieris dozvedelo na TopImpressionists.com?
3 800 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, 1 200 na stránke umelca a 2 600 na jednotlivých plátnach.
Na akých zariadeniach sledujú čitateľia umelca Frans van Mieris?
Čitateľia sledujú Frans van Mieris na pou počítače (97%) a telefóny (3%); pou počítače predstavuje 97% návštev.
Aké plátna preferujú čitatelia u Frans van Mieris?
Výrazný (Kontrast): 36% návštev oproti 14% v katalógu.