Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gary Wragg na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Gary Wragg v číslach
Andrey and His Collection je plátno umelca Gary Wragg, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 29% všetkých zobrazení. Potom Sasha a Dower chest. Z celkového počtu 700 návštev: 200 na stránke maliara, 500 na plátnach. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 700 návštev. Preferencia ukazuje: Neutrálne tóny (Paleta farieb) má 83% návštev z 42% katalógu.
Gary Wragg: 6 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Gary Wragg.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Gary Wragg?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
500
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Gary Wragg?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Gary Wragg?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
37,5%
60,0%
Klasika
25,0%
20,0%
Pokojná atmosféra
12,5%
20,0%
Nostalgický
12,5%
0,0%
Hravý
12,5%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
50,0%
80,0%
Pokojný
12,5%
20,0%
Radostný
12,5%
0,0%
Nostalgický
12,5%
0,0%
Hravý
12,5%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
0,0%
Mäkký tieň
30,8%
14,3%
Mierny jas
15,4%
14,3%
Svetlá rovnováha
30,8%
42,9%
Luminózny
23,1%
28,6%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
30,8%
57,1%
Subtelné tóny farieb
15,4%
14,3%
Vyvážene jemná
38,5%
14,3%
Výrazná prítomnosť farieb
15,4%
14,3%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
41,7%
83,3%
Zemité tóny
41,7%
0,0%
Tmavé tóny
8,3%
16,7%
Pastelové tóny
8,3%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
23,1%
28,6%
Vyvážené
38,5%
42,9%
Sýte
38,5%
28,6%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
7,7%
0,0%
Jemný
7,7%
14,3%
Vyvážený
7,7%
0,0%
Výrazný
38,5%
57,1%
Vyhlásenie
38,5%
28,6%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
15,4%
0,0%
jemne prepojená paleta
30,8%
42,9%
Vyvážená harmónia
7,7%
14,3%
Silná farebná jednota
30,8%
42,9%
Jednotná paleta
15,4%
0,0%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Gary Wragg v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Clock with Astronomical and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Figure of Admiral Samuel Ho…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
View of the Monastery and S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Promenade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
No Title
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
No Title
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sasha
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
No Title
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Single Lotus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Step Ladder ^amp; Standing…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Gary Wragg?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Gary Wragg a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
100
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
Gary Wragg: krátke odpovede
Ktoré plátno od Gary Wragg má najviac videností?
Andrey and His Collection: 200 návštev, čo predstavuje 29% celkového počtu zobrazení umelca Gary Wragg. Zoznam pokračuje až po 6. miesto.
Koľko návštev získava Gary Wragg?
700 za dvanásť mesiacov (200 na stránke maliara, 500 na plátnach).
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Gary Wragg?
Áno, Neutrálne tóny (Paleta farieb): 83% návštev z 42% katalógu.