Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Georges Seurat na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Georges Seurat v číslach
Nedelné poobedie na ostrove La Grande Jatte je plátno umelca Georges Seurat, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 76 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 38% všetkých zobrazení. Potom Bañistas en Asnieres a Nedeľný popoludník na ostrove La Grande Jatte. Z celkového počtu 206 900 návštev: 21 400 na stránke maliara, 185 500 na plátnach. Svetlo mierne pohasína: o 29% menej návštev v Sep 2026 oproti Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 121 200 návštev. Jazyky čitateľov: anglicky (39%), taliansky (9%) a francúzsky (8%). Krajiny čitateľov: Švédsko (16%), Bulharsko (13%) a Spojené štáty americké (13%). Zariadenia čitateľov: pou počítače (62%), telefóny (33%) a tablety (5%). Preferencia ukazuje: Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) má 54% návštev z 18% katalógu.
Georges Seurat: 10 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Georges Seurat.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Georges Seurat?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
4 900
Júl 2026
8 500
112 700
Aug 2026
5 400
41 600
Sep 2026
7 300
26 300
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Georges Seurat?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Georges Seurat?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
56,0%
77,0%
Pokojná atmosféra
14,0%
7,9%
Elegantný
16,0%
7,6%
Nostalgický
0,0%
3,5%
Zemitý
4,0%
1,3%
Dramatické
4,0%
0,8%
Výrazné
2,0%
0,5%
Minimalistický
0,0%
0,4%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
32,0%
58,4%
Kontemplatívny
32,0%
17,8%
Pokojná
24,0%
13,0%
Melancholický
2,0%
4,2%
Romantický
2,0%
1,8%
Energický
2,0%
1,3%
Zúfalý a vážny
0,0%
1,1%
Radostný
2,0%
0,9%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
2,0%
3,5%
Mäkký tieň
18,0%
14,2%
Mierny jas
46,0%
63,2%
Svetlá rovnováha
28,0%
16,2%
Luminózny
6,0%
2,9%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
14,0%
11,2%
Subtelné tóny farieb
32,0%
15,3%
Vyvážene jemná
38,0%
63,5%
Výrazná prítomnosť farieb
16,0%
9,7%
Sýta farba
0,0%
0,2%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
64,9%
42,2%
Zemité tóny
16,2%
34,4%
Tmavé tóny
18,9%
20,0%
Prírodné témy
0,0%
2,2%
Pastelové tóny
0,0%
1,2%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
10,0%
6,5%
Vyvážené
62,0%
76,7%
Sýte
28,0%
16,8%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
2,0%
7,4%
Jemný
42,0%
16,9%
Vyvážený
10,0%
5,9%
Výrazný
28,0%
17,1%
Vyhlásenie
18,0%
52,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
18,0%
54,3%
jemne prepojená paleta
14,0%
9,1%
Vyvážená harmónia
16,0%
10,1%
Silná farebná jednota
38,0%
17,1%
Jednotná paleta
14,0%
9,4%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Georges Seurat v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Nedelné poobedie na ostrove…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
24 600
33 700
13 000
Bañistas en Asnieres
0
0
0
0
0
0
0
0
100
3 300
1 100
1 800
Nedeľný popoludník na ostro…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
2 200
800
400
Plážovníci v Asnières
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cirček sôkiernikov
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
700
800
Cirček
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
500
200
Portrét Edmonda-Françoisa A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
200
Studňa po "Un dimanche aprè…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
0
100
Výsledná slovenská titulkov…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
100
Chahut
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
100
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je Georges Seurat vnímaný?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
129 200
62,4%
telefóny
68 200
33,0%
tablety
9 500
4,6%
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Georges Seurat?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
4 100
38,7%
taliansky
1 000
9,4%
francúzsky
800
7,5%
rusky
800
7,5%
švédsky
800
7,5%
arabský
500
4,7%
bulharsky
400
3,8%
španielsky
400
3,8%
kórejsky
400
3,8%
poľsky
300
2,8%
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Georges Seurat a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
1 200
st 23 Sep
1 900
št 24 Sep
1 500
pi 25 Sep
1 200
so 26 Sep
1 800
ne 27 Sep
1 000
po 28 Sep
1 900
ut 29 Sep
4 000
st 30 Sep
1 400
št 1 Okt
2 600
pi 2 Okt
4 800
so 3 Okt
1 900
ne 4 Okt
2 500
po 5 Okt
1 700
ut 6 Okt
1 800
st 7 Okt
1 700
št 8 Okt
4 500
pi 9 Okt
1 800
so 10 Okt
2 500
ne 11 Okt
4 500
po 12 Okt
3 800
ut 13 Okt (predpoveď)
3 500
st 14 Okt (predpoveď)
2 500
št 15 Okt (predpoveď)
4 300
pi 16 Okt (predpoveď)
3 900
so 17 Okt (predpoveď)
3 100
ne 18 Okt (predpoveď)
4 000
po 19 Okt (predpoveď)
3 700
ut 20 Okt (predpoveď)
4 000
st 21 Okt (predpoveď)
2 900
št 22 Okt (predpoveď)
4 900
pi 23 Okt (predpoveď)
4 500
so 24 Okt (predpoveď)
3 500
ne 25 Okt (predpoveď)
4 600
po 26 Okt (predpoveď)
4 200
ut 27 Okt (predpoveď)
4 400
st 28 Okt (predpoveď)
3 200
št 29 Okt (predpoveď)
5 400
pi 30 Okt (predpoveď)
4 900
so 31 Okt (predpoveď)
3 900
ne 1 Nov (predpoveď)
5 100
po 2 Nov (predpoveď)
4 700
Georges Seurat: krátke odpovede
Ktoré plátno od Georges Seurat má najviac videností?
Nedelné poobedie na ostrove La Grande Jatte: 76 700 návštev, čo predstavuje 38% celkového počtu zobrazení umelca Georges Seurat. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Georges Seurat?
206 900 za dvanásť mesiacov (21 400 na stránke maliara, 185 500 na plátnach).
Otvárajú čitatelia Georges Seurat v mobile alebo v počítači?
Na oboch: pou počítače (62%), telefóny (33%) a tablety (5%); pou počítače dominuje s podielom 62%.
Je Georges Seurat dostupný v niekoľkých jazykoch?
Áno: anglicky (39%), taliansky (9%) a francúzsky (8%). Na čele je anglicky s podielom 39%.
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Georges Seurat?