Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gino Severini na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Gino Severini: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je The Pan Pan at the Monico: 1 900 návštev za rok, čo predstavuje 18% všetkého, čo sa čítalo o Gino Severini. Nasleduje ich Sea = Dancer a Dancer = Propeller = Sea. Stránka maliara: 7 500 návštev. Obrazy: 5 000. Spolu: 12 500. Počet čitateľov rastie: o 83% viac návštev od Sep 2026 do Okt 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026, 4 600 návštev. Čitatelia hovoria v jazykoch taliansky (28%), kórejsky (21%) a španielsky (13%). Čitatelia žijú v Taliansko (28%), Južná Kórea (21%) a Francúzsko (13%). Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (57%), telefóny (40%) a tablety (3%). Vyberajú si Vyhlásenie (Kontrast) častejšie, než naznačuje katalóg: 88% návštev, 60% plátien.
10 najčítanejších pláten od Gino Severini
10 pláten umelca Gino Severini, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
1 200
3 400
Aug 2026
200
700
Sep 2026
2 100
300
Okt 2026
3 900
500
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Gino Severini?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Gino Severini v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Výrazné
71,4%
95,5%
Minimalistický
14,3%
4,5%
Zemitý
14,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
4,0%
0,0%
Mäkký tieň
20,0%
36,5%
Mierny jas
48,0%
47,1%
Svetlá rovnováha
22,0%
12,5%
Luminózny
6,0%
3,9%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
28,0%
13,5%
Subtelné tóny farieb
30,0%
30,8%
Vyvážene jemná
30,0%
41,3%
Výrazná prítomnosť farieb
12,0%
14,4%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
37,8%
54,4%
Neutrálne tóny
40,5%
25,0%
Tmavé tóny
16,2%
20,6%
Metalické tóny
2,7%
0,0%
Pastelové tóny
2,7%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
24,0%
8,6%
Vyvážené
58,0%
73,1%
Sýte
18,0%
18,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
4,0%
0,0%
Jemný
6,0%
1,0%
Vyvážený
8,0%
1,9%
Výrazný
22,0%
9,6%
Vyhlásenie
60,0%
87,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
50,0%
48,1%
jemne prepojená paleta
24,0%
39,4%
Vyvážená harmónia
16,0%
9,6%
Silná farebná jednota
8,0%
2,9%
Jednotná paleta
2,0%
0,0%
Aké sú obľúbené plátna umelca Gino Severini podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
The Pan Pan at the Monico
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
0
0
0
Armored Train in Action
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Waltz
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Lancers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
0
0
Sea = Dancer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Woman with Green Plant
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The bear dance at the Mouli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Memories of Travel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Haunting Dancer
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Concert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Gino Severini?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
7 100
56,8%
telefóny
5 000
40,0%
tablety
400
3,2%
V akých jazykoch sa číta Gino Severini?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
taliansky
1 100
28,2%
kórejsky
800
20,5%
španielsky
500
12,8%
francúzsky
500
12,8%
anglicky
200
5,1%
chorvátsky
200
5,1%
poľsky
200
5,1%
dánsky
100
2,6%
nemecky
100
2,6%
holandsky
100
2,6%
Koľko návštev za deň má Gino Severini a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
št 15 Okt
700
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
100
ne 18 Okt
100
po 19 Okt
300
ut 20 Okt
100
st 21 Okt
100
št 22 Okt
1 000
pi 23 Okt
400
so 24 Okt
100
ne 25 Okt
200
po 26 Okt
300
ut 27 Okt
200
st 28 Okt
300
št 29 Okt
300
pi 30 Okt
200
so 31 Okt
600
ne 1 Nov
500
po 2 Nov
300
ut 3 Nov
400
st 4 Nov
400
št 5 Nov (predpoveď)
1 000
pi 6 Nov (predpoveď)
300
so 7 Nov (predpoveď)
400
ne 8 Nov (predpoveď)
400
po 9 Nov (predpoveď)
400
ut 10 Nov (predpoveď)
300
st 11 Nov (predpoveď)
400
št 12 Nov (predpoveď)
1 100
pi 13 Nov (predpoveď)
300
so 14 Nov (predpoveď)
500
ne 15 Nov (predpoveď)
500
po 16 Nov (predpoveď)
500
ut 17 Nov (predpoveď)
400
st 18 Nov (predpoveď)
500
št 19 Nov (predpoveď)
1 200
pi 20 Nov (predpoveď)
400
so 21 Nov (predpoveď)
500
ne 22 Nov (predpoveď)
500
po 23 Nov (predpoveď)
600
ut 24 Nov (predpoveď)
400
st 25 Nov (predpoveď)
500
Čo sa čitatelia pýtajú o Gino Severini
Ktoré plátna od Gino Severini sa otvárajú najčastejšie?
The Pan Pan at the Monico na prvom mieste: 1 900 návštev, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 10 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Gino Severini na TopImpressionists.com?
12 500 návštev za dvanásť mesiacov: 7 500 na stránke umelca, 5 000 na plátnach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Gino Severini?
Používajú pou počítače (57%), telefóny (40%) a tablety (3%); pou počítače predstavujú 57% návštev.
Aké jazyky ovláda čitateľstvo Gino Severini?
taliansky (28%), kórejsky (21%) a španielsky (13%); taliansky predstavuje 28%.
Aké plátna od Gino Severini najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Vyhlásenie (Kontrast), získavajú 88% návštev z 60% katalógu.