Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Grão Vasco na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Grão Vasco a čitatelia
Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Grão Vasco na TopImpressionists.com dielo Adoration of the Magi: 800 návštev, čo predstavuje 50% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú Baptism of Christ a Calvary. Grão Vasco celkom zaznamenal 2 200 návštev: 1 200 na stránke umelca a 1 000 na jednotlivých plátnach. Pozornosť klesla o 25% z Sep 2026 na Okt 2026. Najvýraznejším mesiacom bol Sep 2026 s 800 návštevami. Čitateľov priťahujú Vyvážené (Intenzita farieb): 62% návštev, čo predstavuje 18% z katalógu maliara.
5 pláten umelca Grão Vasco, ktoré priťahujú najväčšiu pozornosť
Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 5 pláten Grão Vasco, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.
Koľko čitateľov navštevuje stránku Grão Vasco každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
200
Aug 2026
100
100
Sep 2026
300
500
Okt 2026
400
200
Ako často sa otvárajú plátna od Grão Vasco?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké plátna si vyberajú čitatelia umelca Grão Vasco?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
72,7%
76,9%
Elegantný
4,5%
23,1%
Klasika
9,1%
0,0%
Pokojný
9,1%
0,0%
Mystický
4,5%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
63,6%
84,6%
Melancholický
13,6%
15,4%
Zúfalý a vážny
22,7%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
78,8%
87,5%
Mäkký tieň
21,2%
12,5%
Mierny jas
0,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
39,4%
25,0%
Subtelné tóny farieb
48,5%
25,0%
Vyvážene jemná
12,1%
50,0%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
81,8%
37,5%
Vyvážené
18,2%
62,5%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
21,2%
0,0%
Jemný
36,4%
25,0%
Vyvážený
15,2%
12,5%
Výrazný
15,2%
50,0%
Vyhlásenie
12,1%
12,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
24,2%
0,0%
jemne prepojená paleta
12,1%
0,0%
Vyvážená harmónia
15,2%
18,8%
Silná farebná jednota
48,5%
81,2%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Ktoré plátna od Grão Vasco získavajú najviac návštev, môcť po mesiaci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
0
Calvary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Last Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Last Supper (m)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Presentation at the Tem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Circumcision
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Creation of the animals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Escape to Egypt from Polypt…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Circumcision of the Polypty…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Presentation at the Temple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta tvorba Grão Vasco?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
francúzsky
200
50,0%
anglicky
100
25,0%
portugalsky
100
25,0%
Koľko návštev má Grão Vasco denne a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
Deň
Návštevy
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
100
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
200
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
100
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
100
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
100
ut 17 Nov (predpoveď)
100
st 18 Nov (predpoveď)
100
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
100
Otázky o Grão Vasco
Ktoré plátna od Grão Vasco sú najpopulárnejšie?
Na prvom mieste je Adoration of the Magi s 800 návštevami (50% z celkového počtu zobrazení umelca Grão Vasco). Vyššie uvedené hodnotenie uvádza 5 najčítanejších diel.
Koľko ľudí sa o Grão Vasco dozvedelo na TopImpressionists.com?
2 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, 1 200 na stránke umelca a 1 000 na jednotlivých plátnach.
Aké plátna preferujú čitatelia u Grão Vasco?
Vyvážené (Intenzita farieb): 62% návštev oproti 18% v katalógu.