Ateliér — Bezplatné celosvetové doručenie — Doručenie za 2–6 týždňov

      Gunning King Čitatelia a najpozorovávanejšie plátna

      1859 – 1940

      Čo nájdete na tejto stránke?

      Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gunning King na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

      Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

      Gunning King a čitatelia

      Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Gunning King na TopImpressionists.com dielo Market Day: 400 návštev, čo predstavuje 4% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú Wild Flowers a Autumn. Gunning King celkom zaznamenal 10 900 návštev: 900 na stránke umelca a 10 000 na jednotlivých plátnach. Pozornosť klesla o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Najvýraznejším mesiacom bol Júl 2026 s 10 300 návštevami. Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (98%) a telefóny (2%). Čitateľov priťahujú Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 59% návštev, čo predstavuje 54% z katalógu maliara.

      10 pláten umelca Gunning King, ktoré priťahujú najväčšiu pozornosť

      Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 10 pláten Gunning King, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.

      1. Market Day 1 Market Day 400 návštev · 3,9%
      2. Wild Flowers 2 Wild Flowers 400 návštev · 3,9%
      3. Autumn 3 Autumn, 1933 300 návštev · 2,9%
      4. Landscape and Cloud Study 4 Landscape and Cloud Study, 1921 300 návštev · 2,9%
      5. A Brown Cow 5 A Brown Cow 300 návštev · 2,9%
      6. A Cow Eating 6 A Cow Eating 300 návštev · 2,9%
      7. A Sunny Day 7 A Sunny Day, 1920 200 návštev · 1,9%
      8. Hampshire Meads 8 Hampshire Meads, 1931 200 návštev · 1,9%
      9. Forest Scene 9 Forest Scene, 1930 200 návštev · 1,9%
      10. Rural Scene with a Village and a Church Spire 10 Rural Scene with a Village and a Church Spire, 1930 200 návštev · 1,9%

      Koľko čitateľov navštevuje stránku Gunning King každý mesiac?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

      Pozrite si čísla
      MesiacStránka umelcaStránky diel
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Máj 202600
      Jún 20260300
      Júl 20268009 500
      Aug 2026100200
      Sep 202600

      Ako často sa otvárajú plátna od Gunning King?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

      Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

      Ktoré plátna od Gunning King získavajú najviac návštev, môcť po mesiaci?

      Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

      Pozrite si čísla
      DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
      Wooded Scene00000000010000
      Woman in Purple00000000010000
      Harting, Sussex00000000001000
      England and Scotland00000000010000
      Young Woman00000000100000
      Moonlight on a Lake with St…000000000000
      Woodland Landscape00000000001000
      Two Cows Grazing000000000000
      Market Day00000000030000
      Figure000000000000

      Aké zariadenia používajú čitatelia na sledovanie Gunning King?

      Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

      Pozrite si čísla
      ZariadenieNávštevyZdieľať
      pou počítače10 70098,2%
      telefóny2001,8%

      V akých jazykoch sa číta tvorba Gunning King?

      Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

      Koľko návštev má Gunning King denne a aká je prognóza?

      Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

      Pozrite si čísla
      DeňNávštevy
      po 21 Sep0
      ut 22 Sep0
      st 23 Sep0
      št 24 Sep0
      pi 25 Sep0
      so 26 Sep0
      ne 27 Sep0
      po 28 Sep0
      ut 29 Sep0
      st 30 Sep0
      št 1 Okt0
      pi 2 Okt0
      so 3 Okt0
      ne 4 Okt0
      po 5 Okt0
      ut 6 Okt0
      st 7 Okt0
      št 8 Okt0
      pi 9 Okt0
      so 10 Okt0
      ne 11 Okt0
      po 12 Okt (predpoveď)0
      ut 13 Okt (predpoveď)0
      st 14 Okt (predpoveď)0
      št 15 Okt (predpoveď)0
      pi 16 Okt (predpoveď)0
      so 17 Okt (predpoveď)0
      ne 18 Okt (predpoveď)0
      po 19 Okt (predpoveď)0
      ut 20 Okt (predpoveď)0
      st 21 Okt (predpoveď)0
      št 22 Okt (predpoveď)0
      pi 23 Okt (predpoveď)0
      so 24 Okt (predpoveď)0
      ne 25 Okt (predpoveď)0
      po 26 Okt (predpoveď)0
      ut 27 Okt (predpoveď)0
      st 28 Okt (predpoveď)0
      št 29 Okt (predpoveď)0
      pi 30 Okt (predpoveď)0
      so 31 Okt (predpoveď)0
      ne 1 Nov (predpoveď)0

      Otázky o Gunning King

      Ktoré plátna od Gunning King sú najpopulárnejšie?

      Na prvom mieste je Market Day s 400 návštevami (4% z celkového počtu zobrazení umelca Gunning King). Vyššie uvedené hodnotenie uvádza 10 najčítanejších diel.

      Koľko ľudí sa o Gunning King dozvedelo na TopImpressionists.com?

      10 900 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, 900 na stránke umelca a 10 000 na jednotlivých plátnach.

      Na akých zariadeniach sledujú čitateľia umelca Gunning King?

      Čitateľia sledujú Gunning King na pou počítače (98%) a telefóny (2%); pou počítače predstavuje 98% návštev.

      Aké plátna preferujú čitatelia u Gunning King?

      Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 59% návštev oproti 54% v katalógu.