Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Herbert Bayer na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
The News That's Never Read, from the Early Series je plátno umelca Herbert Bayer, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 27% všetkých zobrazení. Potom The things that will destroy America are prosperity at any price, peace at any price, safety first instead of duty first, and love of soft living and the get rich quick theory of life. Theodore Roosevelt. From the series Great Ideas of Western Man a Selfportrait. Z celkového počtu 6 700 návštev: 6 100 na stránke maliara, 600 na plátnach. Svetlo rastie: o 82% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Okt 2026: 3 100 návštev. Jazyky čitateľov: španielsky (55%), nemecky (16%) a arabský (6%). Krajiny čitateľov: Čile (37%), Nemecko (17%) a Španielsko (13%). Zariadenia čitateľov: pou počítače (78%), telefóny (19%) a tablety (3%). Preferencia ukazuje: Svetlá rovnováha (Luminancia) má 60% návštev z 21% katalógu.
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Herbert Bayer.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 200 |
| Aug 2026 | 600 | 400 |
| Sep 2026 | 1 700 | 0 |
| Okt 2026 | 3 100 | 0 |
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 9,1% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 12,1% | 6,7% |
| Mierny jas | 18,2% | 13,3% |
| Svetlá rovnováha | 21,2% | 60,0% |
| Luminózny | 39,4% | 20,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 75,8% | 80,0% |
| Subtelné tóny farieb | 9,1% | 6,7% |
| Vyvážene jemná | 9,1% | 13,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 3,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 60,0% | 92,9% |
| Pastelové tóny | 24,0% | 7,1% |
| Tmavé tóny | 8,0% | 0,0% |
| Zemité tóny | 8,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 51,5% | 20,0% |
| Vyvážené | 36,4% | 73,3% |
| Sýte | 12,1% | 6,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,1% | 0,0% |
| Jemný | 15,2% | 6,7% |
| Vyvážený | 3,0% | 0,0% |
| Výrazný | 15,2% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 60,6% | 93,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,1% | 6,7% |
| jemne prepojená paleta | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 9,1% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 36,4% | 46,7% |
| Jednotná paleta | 39,4% | 46,7% |
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The News That's Never Read,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Iron Winding Stair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The limits of my language m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Times of Day. (Triptych, ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Times of Day. (Triptych, le… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paperboard Packs a Mighty W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Lakes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Transformations | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in Ticino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sundeck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 5 200 | 77,6% |
| telefóny | 1 300 | 19,4% |
| tablety | 200 | 3,0% |
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 1 700 | 54,8% |
| nemecky | 500 | 16,1% |
| arabský | 200 | 6,5% |
| turecky | 200 | 6,5% |
| bulharsky | 100 | 3,2% |
| francúzsky | 100 | 3,2% |
| taliansky | 100 | 3,2% |
| kórejsky | 100 | 3,2% |
| poľsky | 100 | 3,2% |
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 11 Okt | 300 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 200 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 1 100 |
| št 22 Okt | 200 |
| pi 23 Okt | 200 |
| so 24 Okt | 600 |
| ne 25 Okt | 200 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 100 |
| st 28 Okt | 100 |
| št 29 Okt | 100 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |