Ateliér — Bezplatné celosvetové doručenie — Doručenie za 2–6 týždňov

      Inti Castro Čitatelia a najpozorovávanejšie plátna

      1983

      Čo nájdete na tejto stránke?

      Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Inti Castro na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

      Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

      Inti Castro a čitatelia

      Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Inti Castro na TopImpressionists.com dielo POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural: 400 návštev, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú Resistancia a San Dunguero. Inti Castro celkom zaznamenal 4 700 návštev: 3 700 na stránke umelca a 1 000 na jednotlivých plátnach. Pozornosť rastie: počet návštev vzal dohodu 467% od Aug 2026 do Sep 2026. Najvýraznejším mesiacom bol Júl 2026 s 2 400 návštevami. Čitateľov nájdete v španielsky (77%), anglicky (8%) a francúzsky (8%). Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (62%), telefóny (36%) a tablety (2%). Čitateľov priťahujú Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 52% návštev, čo predstavuje 30% z katalógu maliara.

      10 pláten umelca Inti Castro, ktoré priťahujú najväčšiu pozornosť

      Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 10 pláten Inti Castro, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.

      1. POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 1 POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 400 návštev · 17,4%
      2. Resistancia 2 Resistancia 300 návštev · 13,0%
      3. San Dunguero 3 San Dunguero 300 návštev · 13,0%
      4. Resignación 4 Resignación 300 návštev · 13,0%
      5. El arriero 5 El arriero 200 návštev · 8,7%
      6. Resistancia 6 Resistancia 100 návštev · 4,3%
      7. San Dunguero 7 San Dunguero 100 návštev · 4,3%
      8. Resistancia 8 Resistancia 100 návštev · 4,3%
      9. Pecador 9 Pecador 100 návštev · 4,3%
      10. El arriero 10 El arriero 100 návštev · 4,3%

      Koľko čitateľov navštevuje stránku Inti Castro každý mesiac?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

      Pozrite si čísla
      MesiacStránka umelcaStránky diel
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Máj 202600
      Jún 2026100200
      Júl 20261 700700
      Aug 20263000
      Sep 20261 600100

      Ako často sa otvárajú plátna od Inti Castro?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

      Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

      Ktoré plátna od Inti Castro získavajú najviac návštev, môcť po mesiaci?

      Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

      Pozrite si čísla
      DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
      Resistancia0000000010010000
      San Dunguero00000000010000
      Pecador00000000100000
      untitled00000000000100
      San Dunguero000000000000
      Resignación00000000010000
      untitled000000000000
      untitled000000000000
      untitled000000000000
      untitled000000000000

      Aké zariadenia používajú čitatelia na sledovanie Inti Castro?

      Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

      Pozrite si čísla
      ZariadenieNávštevyZdieľať
      pou počítače2 90061,7%
      telefóny1 70036,2%
      tablety1002,1%

      V akých jazykoch sa číta tvorba Inti Castro?

      Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

      Pozrite si čísla
      JazykNávštevyZdieľať
      španielsky4 00076,9%
      anglicky4007,7%
      francúzsky4007,7%
      rusky3005,8%
      ukrajinsky1001,9%

      Koľko návštev má Inti Castro denne a aká je prognóza?

      Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

      Pozrite si čísla
      DeňNávštevy
      pi 25 Sep100
      so 26 Sep0
      ne 27 Sep0
      po 28 Sep600
      ut 29 Sep0
      st 30 Sep200
      št 1 Okt200
      pi 2 Okt300
      so 3 Okt100
      ne 4 Okt1 100
      po 5 Okt100
      ut 6 Okt500
      st 7 Okt800
      št 8 Okt300
      pi 9 Okt300
      so 10 Okt300
      ne 11 Okt0
      po 12 Okt200
      ut 13 Okt600
      st 14 Okt100
      št 15 Okt500
      pi 16 Okt (predpoveď)300
      so 17 Okt (predpoveď)200
      ne 18 Okt (predpoveď)400
      po 19 Okt (predpoveď)300
      ut 20 Okt (predpoveď)400
      st 21 Okt (predpoveď)400
      št 22 Okt (predpoveď)400
      pi 23 Okt (predpoveď)300
      so 24 Okt (predpoveď)200
      ne 25 Okt (predpoveď)500
      po 26 Okt (predpoveď)400
      ut 27 Okt (predpoveď)500
      st 28 Okt (predpoveď)500
      št 29 Okt (predpoveď)400
      pi 30 Okt (predpoveď)300
      so 31 Okt (predpoveď)200
      ne 1 Nov (predpoveď)500
      po 2 Nov (predpoveď)400
      ut 3 Nov (predpoveď)500
      st 4 Nov (predpoveď)500
      št 5 Nov (predpoveď)500

      Otázky o Inti Castro

      Ktoré plátna od Inti Castro sú najpopulárnejšie?

      Na prvom mieste je POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural s 400 návštevami (17% z celkového počtu zobrazení umelca Inti Castro). Vyššie uvedené hodnotenie uvádza 10 najčítanejších diel.

      Koľko ľudí sa o Inti Castro dozvedelo na TopImpressionists.com?

      4 700 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, 3 700 na stránke umelca a 1 000 na jednotlivých plátnach.

      Na akých zariadeniach sledujú čitateľia umelca Inti Castro?

      Čitateľia sledujú Inti Castro na pou počítače (62%), telefóny (36%) a tablety (2%); pou počítače predstavuje 62% návštev.

      V akých jazykoch sledujú čitateľia umelca Inti Castro?

      V španielsky (77%), anglicky (8%) a francúzsky (8%). Na čele je španielsky s podielom 77%.

      Aké plátna preferujú čitatelia u Inti Castro?

      Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 52% návštev oproti 30% v katalógu.