Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jacob van Loo na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Jacob van Loo: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je Young Woman Going to Bed: 600 návštev za rok, čo predstavuje 24% všetkého, čo sa čítalo o Jacob van Loo. Nasleduje ich Ariadne. a Amarillis crowning Blueberry.. Stránka maliara: 700 návštev. Obrazy: 1 000. Spolu: 1 700. Počet čitateľov rastie: o 400% viac návštev od Sep 2026 do Okt 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026, 900 návštev. Vyberajú si Vyhlásenie (Kontrast) častejšie, než naznačuje katalóg: 76% návštev, 28% plátien.
9 najčítanejších pláten od Jacob van Loo
9 pláten umelca Jacob van Loo, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
700
200
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
100
Okt 2026
0
500
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Jacob van Loo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Jacob van Loo v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
52,8%
0,0%
Romantický
11,1%
47,1%
Klasika
19,4%
0,0%
Lekmotný
2,8%
23,5%
Zázračný luxus
8,3%
5,9%
Mystický
2,8%
17,6%
Elegantný
2,8%
5,9%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Dramatický
27,8%
5,9%
Melancholický
2,8%
47,1%
Zúfalý a vážny
22,2%
0,0%
Kontemplatívny
16,7%
0,0%
Hravý
2,8%
23,5%
Éterický
2,8%
17,6%
Romantický
8,3%
5,9%
Pokojný
5,6%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
74,0%
52,0%
Mäkký tieň
22,0%
48,0%
Mierny jas
2,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
2,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
60,0%
64,0%
Subtelné tóny farieb
30,0%
4,0%
Vyvážene jemná
10,0%
32,0%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
82,9%
100,0%
Monochromatické
12,2%
0,0%
Neutrálne tóny
4,9%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
82,0%
68,0%
Vyvážené
18,0%
32,0%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
26,0%
0,0%
Jemný
20,0%
4,0%
Vyvážený
12,0%
4,0%
Výrazný
14,0%
16,0%
Vyhlásenie
28,0%
76,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
6,0%
8,0%
jemne prepojená paleta
6,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
24,0%
56,0%
Silná farebná jednota
42,0%
20,0%
Jednotná paleta
22,0%
16,0%
Aké sú obľúbené plátna umelca Jacob van Loo podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Allegory of Fortune
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bacchus and Ariadne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Thomas Corneille
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Young Girl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Amorous Couple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Susannah and the Elders
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Family Portrait of Rutger v…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Diana and her nymphs, resti…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allegory of Wealth
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta Jacob van Loo?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Jacob van Loo a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
št 15 Okt
100
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
700
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
100
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
100
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
300
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov (predpoveď)
100
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
100
ut 10 Nov (predpoveď)
200
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
100
ut 17 Nov (predpoveď)
100
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
100
st 25 Nov (predpoveď)
0
Čo sa čitatelia pýtajú o Jacob van Loo
Ktoré plátna od Jacob van Loo sa otvárajú najčastejšie?
Young Woman Going to Bed na prvom mieste: 600 návštev, čo predstavuje 24% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 9 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Jacob van Loo na TopImpressionists.com?
1 700 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na stránke umelca, 1 000 na plátnach.
Aké plátna od Jacob van Loo najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Vyhlásenie (Kontrast), získavajú 76% návštev z 28% katalógu.