Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jan De Beer na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Jan De Beer: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je Annunciation: 500 návštev za rok, čo predstavuje 46% všetkého, čo sa čítalo o Jan De Beer. Nasleduje ich Annunciation to Mary a Triptych. Stránka maliara: 400 návštev. Obrazy: 400. Spolu: 800. Najlepší mesiac: Júl 2026, 700 návštev. Vyberajú si Elegantný (Atmosféra) častejšie, než naznačuje katalóg: 50% návštev, 5% plátien.
6 najčítanejších pláten od Jan De Beer
6 pláten umelca Jan De Beer, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Okt 2026
0
100
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Jan De Beer?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Jan De Beer v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
63,6%
20,0%
Elegantný
4,5%
50,0%
Mystický
13,6%
20,0%
Pokojný
13,6%
0,0%
Klasika
4,5%
10,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
27,3%
40,0%
Dramatický
27,3%
10,0%
Romantický
9,1%
50,0%
Zúfalý a vážny
22,7%
0,0%
Napätý
9,1%
0,0%
Kontemplatívny
4,5%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
34,6%
45,5%
Mäkký tieň
38,5%
54,5%
Mierny jas
11,5%
0,0%
Svetlá rovnováha
15,4%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
34,6%
27,3%
Subtelné tóny farieb
23,1%
18,2%
Vyvážene jemná
38,5%
54,5%
Výrazná prítomnosť farieb
3,9%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
76,0%
100,0%
Neutrálne tóny
16,0%
0,0%
Tmavé tóny
4,0%
0,0%
Prírodné témy
4,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
42,3%
36,4%
Vyvážené
53,8%
63,6%
Sýte
3,9%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
7,7%
18,2%
Jemný
23,1%
18,2%
Vyvážený
15,4%
0,0%
Výrazný
11,5%
0,0%
Vyhlásenie
42,3%
63,6%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
3,9%
0,0%
jemne prepojená paleta
11,5%
0,0%
Vyvážená harmónia
15,4%
0,0%
Silná farebná jednota
61,5%
100,0%
Jednotná paleta
7,7%
0,0%
Aké sú obľúbené plátna umelca Jan De Beer podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Martyrdom of Apostle Matthi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Episode from the Parable of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Martyrdom of Saint Sebastian
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Jerome as penitent in a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Annunciation to Mary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Heraclius decapitating Khos…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Joseph and the Suitors
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Adoration of the Christ Chi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Lamentation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Episode from the Parable of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta Jan De Beer?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Jan De Beer a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
100
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
300
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
100
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
200
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov
100
so 7 Nov
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
pi 27 Nov (predpoveď)
0
so 28 Nov (predpoveď)
0
Čo sa čitatelia pýtajú o Jan De Beer
Ktoré plátna od Jan De Beer sa otvárajú najčastejšie?
Annunciation na prvom mieste: 500 návštev, čo predstavuje 46% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 6 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Jan De Beer na TopImpressionists.com?
800 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca, 400 na plátnach.
Aké plátna od Jan De Beer najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Elegantný (Atmosféra), získavajú 50% návštev z 5% katalógu.