Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jan Van Os na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Jan Van Os v číslach
Winter Landscape je plátno umelca Jan Van Os, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 29% všetkých zobrazení. Potom Summer Landscape a Still-Life. Z celkového počtu 2 100 návštev: 900 na stránke maliara, 1 200 na plátnach. Svetlo rastie: o 200% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 1 300 návštev. Preferencia ukazuje: Pokojný (Emocionálny tón) má 100% návštev z 20% katalógu.
Jan Van Os: 9 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Jan Van Os.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Jan Van Os?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
300
1 000
Aug 2026
300
0
Sep 2026
100
0
Okt 2026
200
100
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Jan Van Os?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Jan Van Os?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
53,3%
0,0%
Nostalgický
6,7%
80,0%
Pokojný
13,3%
20,0%
Klasika
13,3%
0,0%
Elegantný
6,7%
0,0%
Zázračný luxus
6,7%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
20,0%
100,0%
Dramatický
46,7%
0,0%
Pokojná
26,7%
0,0%
Zúfalý a vážny
6,7%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
46,0%
14,3%
Mäkký tieň
26,0%
28,6%
Mierny jas
20,0%
35,7%
Svetlá rovnováha
8,0%
21,4%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
24,0%
0,0%
Subtelné tóny farieb
30,0%
64,3%
Vyvážene jemná
38,0%
28,6%
Výrazná prítomnosť farieb
8,0%
7,1%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
73,0%
63,6%
Neutrálne tóny
13,5%
27,3%
Tmavé tóny
13,5%
9,1%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
34,0%
21,4%
Vyvážené
60,0%
71,4%
Sýte
6,0%
7,1%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
6,0%
0,0%
Jemný
42,0%
14,3%
Vyvážený
20,0%
14,3%
Výrazný
22,0%
50,0%
Vyhlásenie
10,0%
21,4%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
16,0%
14,3%
jemne prepojená paleta
18,0%
7,1%
Vyvážená harmónia
20,0%
7,1%
Silná farebná jednota
38,0%
28,6%
Jednotná paleta
8,0%
42,9%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Jan Van Os v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Still Life with Flowers, Fr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Friut and F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers and Fruits on a Sto…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Flowers and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
river-landscape with sheep
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Winter Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Still Life of Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boats and Sailboats on a Qu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still life of Plants, Flowe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Jan Van Os?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
japonsky
100
100,0%
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Jan Van Os a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
100
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
pi 27 Nov (predpoveď)
0
Jan Van Os: krátke odpovede
Ktoré plátno od Jan Van Os má najviac videností?
Winter Landscape: 400 návštev, čo predstavuje 29% celkového počtu zobrazení umelca Jan Van Os. Zoznam pokračuje až po 9. miesto.
Koľko návštev získava Jan Van Os?
2 100 za dvanásť mesiacov (900 na stránke maliara, 1 200 na plátnach).
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Jan Van Os?
Áno, Pokojný (Emocionálny tón): 100% návštev z 20% katalógu.