Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Javier Álvarez Mon na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Javier Álvarez Mon a čitatelia
Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Javier Álvarez Mon na TopImpressionists.com dielo Kul-e Farah relief I: 200 návštev, čo predstavuje 13% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú Kul-e Farah relief III, vessel-bearer and orchestra on the northern face a Kul-e Farah relief III, northern face. Javier Álvarez Mon celkom zaznamenal 1 200 návštev: 100 na stránke umelca a 1 100 na jednotlivých plátnach. Pozornosť klesla o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Najvýraznejším mesiacom bol Júl 2026 s 1 100 návštevami. Čitateľov priťahujú Vyvážené (Intenzita farieb): 53% návštev, čo predstavuje 29% z katalógu maliara.
10 pláten umelca Javier Álvarez Mon, ktoré priťahujú najväčšiu pozornosť
Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 10 pláten Javier Álvarez Mon, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.
Koľko čitateľov navštevuje stránku Javier Álvarez Mon každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
1 100
Aug 2026
100
0
Sep 2026
0
0
Ako často sa otvárajú plátna od Javier Álvarez Mon?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké plátna si vyberajú čitatelia umelca Javier Álvarez Mon?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Zemitý
58,3%
70,0%
Inšpiratívny
8,3%
20,0%
Prírodný
8,3%
10,0%
Nostalgický
16,7%
0,0%
Mystický
8,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Tajomný
41,7%
50,0%
Výrazný
25,0%
20,0%
Kontemplatívny
25,0%
20,0%
Pokojný
8,3%
10,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
2,9%
6,7%
Mäkký tieň
32,4%
33,3%
Mierny jas
35,3%
33,3%
Svetlá rovnováha
14,7%
6,7%
Luminózny
14,7%
20,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
64,7%
46,7%
Subtelné tóny farieb
14,7%
33,3%
Vyvážene jemná
14,7%
20,0%
Výrazná prítomnosť farieb
5,9%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
53,6%
69,2%
Neutrálne tóny
28,6%
7,7%
Pastelové tóny
14,3%
23,1%
Tmavé tóny
3,6%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
61,8%
46,7%
Vyvážené
29,4%
53,3%
Sýte
8,8%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
5,9%
0,0%
Jemný
17,6%
33,3%
Vyvážený
5,9%
13,3%
Výrazný
14,7%
0,0%
Vyhlásenie
55,9%
53,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
20,6%
33,3%
jemne prepojená paleta
5,9%
0,0%
Vyvážená harmónia
17,6%
20,0%
Silná farebná jednota
29,4%
26,7%
Jednotná paleta
26,5%
20,0%
Ktoré plátna od Javier Álvarez Mon získavajú najviac návštev, môcť po mesiaci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Kul-e Farah relief I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Kul-e Farah relief IV, deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
View of Kul-e Farah relief…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah open-air sanctu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mr. Asadi, Bakhtiyari caret…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah relief I, detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shekaft-e Salman reliefs co…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Kurangun open-air s…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Shekaft-e Salman cave with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah relief III, nor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
V akých jazykoch sa číta tvorba Javier Álvarez Mon?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev má Javier Álvarez Mon denne a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
Deň
Návštevy
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
200
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
Otázky o Javier Álvarez Mon
Ktoré plátna od Javier Álvarez Mon sú najpopulárnejšie?
Na prvom mieste je Kul-e Farah relief I s 200 návštevami (13% z celkového počtu zobrazení umelca Javier Álvarez Mon). Vyššie uvedené hodnotenie uvádza 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí sa o Javier Álvarez Mon dozvedelo na TopImpressionists.com?
1 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, 100 na stránke umelca a 1 100 na jednotlivých plátnach.
Aké plátna preferujú čitatelia u Javier Álvarez Mon?
Vyvážené (Intenzita farieb): 53% návštev oproti 29% v katalógu.