Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Ferneley na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
John Ferneley v číslach
A Strawberry Roan Mule and Two Lurchers in a Stable, and a Stable Lad je plátno umelca John Ferneley, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 11% všetkých zobrazení. Potom Mr Powell and his Son, with Norton, a Grey Hunter a The Quorn at Quenby (sketch). Z celkového počtu 2 400 návštev: 900 na stránke maliara, 1 500 na plátnach. Svetlo mierne pohasína: o 50% menej návštev v Okt 2026 oproti Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 1 900 návštev. Preferencia ukazuje: Nostalgický (Atmosféra) má 43% návštev z 10% katalógu.
John Ferneley: 10 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od John Ferneley.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u John Ferneley?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
900
1 000
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
200
Okt 2026
0
100
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od John Ferneley?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten John Ferneley?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Klasika
67,7%
50,0%
Nostalgický
9,7%
42,9%
Dramatické
9,7%
7,1%
Pokojný
6,5%
0,0%
Zemitý
3,2%
0,0%
Prírodný
3,2%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Nostalgický
32,3%
35,7%
Energický
25,8%
35,7%
Pokojný
22,6%
14,3%
Dramatický
6,5%
0,0%
Zúfalý a vážny
6,5%
0,0%
Melancholický
0,0%
7,1%
Výrazný
3,2%
0,0%
Kontemplatívny
3,2%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
28,0%
22,2%
Mäkký tieň
30,0%
38,9%
Mierny jas
30,0%
27,8%
Svetlá rovnováha
12,0%
11,1%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
14,0%
11,1%
Subtelné tóny farieb
46,0%
22,2%
Vyvážene jemná
34,0%
44,4%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
22,2%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
80,0%
82,3%
Neutrálne tóny
15,6%
5,9%
Tmavé tóny
4,4%
11,8%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
32,0%
16,7%
Vyvážené
64,0%
72,2%
Sýte
4,0%
11,1%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
6,0%
0,0%
Jemný
22,0%
16,7%
Vyvážený
18,0%
38,9%
Výrazný
18,0%
22,2%
Vyhlásenie
36,0%
22,2%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
14,0%
16,7%
jemne prepojená paleta
12,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
10,0%
5,6%
Silná farebná jednota
48,0%
61,1%
Jednotná paleta
16,0%
16,7%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna John Ferneley v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Mr Powell and his Son, with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
The Council of Horses (from…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
William Rutson (1791–1867),…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mr Powell and his Son, with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Meet of the Keith Hall…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Miss Catherine Herrick with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Quorn Hunt: a Sketch of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Euxton, with John White Up,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Duchess
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Quorn at Quenby (sketch)
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
0
Aké jazyky používajú čitatelia umelca John Ferneley?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy umelca John Ferneley a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
100
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
pi 27 Nov (predpoveď)
0
John Ferneley: krátke odpovede
Ktoré plátno od John Ferneley má najviac videností?
A Strawberry Roan Mule and Two Lurchers in a Stable, and a Stable Lad: 200 návštev, čo predstavuje 11% celkového počtu zobrazení umelca John Ferneley. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava John Ferneley?
2 400 za dvanásť mesiacov (900 na stránke maliara, 1 500 na plátnach).
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od John Ferneley?
Áno, Nostalgický (Atmosféra): 43% návštev z 10% katalógu.