Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Karl Schmidt-Rottluff na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Houses at Night je plátno umelca Karl Schmidt-Rottluff, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 21% všetkých zobrazení. Potom Untitled (382) a Untitled (338). Z celkového počtu 3 200 návštev: 2 100 na stránke maliara, 1 100 na plátnach. Svetlo rastie: o 1000% viac návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 1 900 návštev. Zariadenia čitateľov: pou počítače (72%) a telefóny (28%). Preferencia ukazuje: Výrazný (Kontrast) má 68% návštev z 27% katalógu.
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Karl Schmidt-Rottluff.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 900 | 1 000 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 1 100 | 0 |
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 23,1% | 47,4% |
| Mierny jas | 42,3% | 47,4% |
| Svetlá rovnováha | 30,8% | 5,3% |
| Luminózny | 3,9% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 53,8% | 21,1% |
| Subtelné tóny farieb | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 11,5% | 15,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 30,8% | 42,1% |
| Sýta farba | 3,9% | 21,1% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 36,0% | 66,7% |
| Neutrálne tóny | 52,0% | 16,7% |
| Zemité tóny | 12,0% | 16,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 53,8% | 21,1% |
| Vyvážené | 11,5% | 15,8% |
| Sýte | 34,6% | 63,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 3,9% | 0,0% |
| Výrazný | 26,9% | 68,4% |
| Vyhlásenie | 69,2% | 31,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 19,2% | 36,8% |
| jemne prepojená paleta | 11,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 23,1% | 31,6% |
| Silná farebná jednota | 46,2% | 31,6% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Houses at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Untitled (338) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (527) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (870) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (663) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (300) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (935) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (382) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (339) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (103) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 300 | 71,9% |
| telefóny | 900 | 28,1% |
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 26,7% |
| španielsky | 200 | 13,3% |
| francúzsky | 200 | 13,3% |
| taliansky | 200 | 13,3% |
| poľsky | 200 | 13,3% |
| portugalsky | 200 | 13,3% |
| nemecky | 100 | 6,7% |
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 200 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 200 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 200 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 400 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 400 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 500 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |