Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Le Prince na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Le Prince v číslach
The russian cradle je plátno umelca Le Prince, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení. Potom Visit to a Palmist a The Russian Baptism. Z celkového počtu 1 700 návštev: 500 na stránke maliara, 1 200 na plátnach. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 1 000 návštev. Preferencia ukazuje: Elegantný (Atmosféra) má 33% návštev z 6% katalógu.
Le Prince: 10 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Le Prince.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Le Prince?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
400
600
Aug 2026
100
200
Sep 2026
0
0
Okt 2026
0
200
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Le Prince?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Le Prince?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Mystický
11,8%
33,3%
Nostalgický
23,5%
0,0%
Elegantný
5,9%
33,3%
Hravý
11,8%
16,7%
Pokojný
11,8%
16,7%
Dramatické
11,8%
0,0%
Romantický
11,8%
0,0%
Klasika
5,9%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Tajomný
17,6%
33,3%
Pokojná
11,8%
16,7%
Nostalgický
5,9%
33,3%
Romantický
17,6%
0,0%
Dramatický
11,8%
0,0%
Hravý
5,9%
16,7%
Kontemplatívny
11,8%
0,0%
Energický
5,9%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
50,0%
53,3%
Mäkký tieň
13,3%
20,0%
Mierny jas
6,7%
0,0%
Svetlá rovnováha
13,3%
13,3%
Luminózny
16,7%
13,3%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
40,0%
40,0%
Subtelné tóny farieb
33,3%
13,3%
Vyvážene jemná
26,7%
46,7%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
61,5%
66,7%
Neutrálne tóny
34,6%
33,3%
Monochromatické
3,9%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
63,3%
60,0%
Vyvážené
33,3%
40,0%
Sýte
3,3%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
23,3%
26,7%
Jemný
46,7%
46,7%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
16,7%
26,7%
Vyhlásenie
13,3%
0,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
3,3%
0,0%
jemne prepojená paleta
6,7%
6,7%
Vyvážená harmónia
10,0%
26,7%
Silná farebná jednota
46,7%
40,0%
Jednotná paleta
33,3%
26,7%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Le Prince v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
The Sultana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Balalaika Player
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Secret Lover
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of an Oriental
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Seesaw
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Russian Dance
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Guardroom, or: The Love o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of General Françoi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Russian Baptism
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
0
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Le Prince?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Le Prince a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
100
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
100
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
100
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
100
ut 10 Nov (predpoveď)
100
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
100
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
100
ut 17 Nov (predpoveď)
100
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
100
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
100
ut 24 Nov (predpoveď)
100
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
100
Le Prince: krátke odpovede
Ktoré plátno od Le Prince má najviac videností?
The russian cradle: 300 návštev, čo predstavuje 20% celkového počtu zobrazení umelca Le Prince. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Le Prince?
1 700 za dvanásť mesiacov (500 na stránke maliara, 1 200 na plátnach).
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Le Prince?
Áno, Elegantný (Atmosféra): 33% návštev z 6% katalógu.