Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Lonnie Holley na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Lonnie Holley v číslach
Po návrate (Vox Humana III: Síla hudby žije po zničení nástrojov) je plátno umelca Lonnie Holley, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% všetkých zobrazení. Potom Changing My Walk (Honoring Andrew Young) a Leaving You Alone. Z celkového počtu 900 návštev: 600 na stránke maliara, 300 na plátnach. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 900 návštev. Preferencia ukazuje: Pokojný (Atmosféra) má 67% návštev z 17% katalógu.
Lonnie Holley: 6 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Lonnie Holley.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Lonnie Holley?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
600
300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Lonnie Holley?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Lonnie Holley?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
50,0%
33,3%
Pokojný
16,7%
66,7%
Nostalgický
33,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
57,1%
100,0%
Melancholický
28,6%
0,0%
Nostalgický
14,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
17,6%
37,5%
Mäkký tieň
5,9%
12,5%
Mierny jas
0,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
11,8%
0,0%
Luminózny
64,7%
50,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
94,1%
87,5%
Subtelné tóny farieb
5,9%
12,5%
Vyvážene jemná
0,0%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
40,0%
42,9%
Pastelové tóny
46,7%
14,3%
Zemité tóny
13,3%
42,9%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
100,0%
100,0%
Vyvážené
0,0%
0,0%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
29,4%
37,5%
Jemný
23,5%
25,0%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
0,0%
0,0%
Vyhlásenie
47,1%
37,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
11,8%
0,0%
jemne prepojená paleta
5,9%
12,5%
Vyvážená harmónia
11,8%
12,5%
Silná farebná jednota
35,3%
37,5%
Jednotná paleta
35,3%
37,5%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Lonnie Holley v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Po návrate (Vox Humana III:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Cutting Up Old Film (Don
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rozbitý Ale Stále Silný
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Last Formation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dish of the Receiver
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Keeping a Record of It (Har…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Čiastka päťročného dieťaťa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sprievodné vidličky (Čakal…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ochrániť sa Najlepšie Môžem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Copying the Rock
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Lonnie Holley?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Lonnie Holley a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
Lonnie Holley: krátke odpovede
Ktoré plátno od Lonnie Holley má najviac videností?
Po návrate (Vox Humana III: Síla hudby žije po zničení nástrojov): 200 návštev, čo predstavuje 25% celkového počtu zobrazení umelca Lonnie Holley. Zoznam pokračuje až po 6. miesto.
Koľko návštev získava Lonnie Holley?
900 za dvanásť mesiacov (600 na stránke maliara, 300 na plátnach).
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Lonnie Holley?
Áno, Pokojný (Atmosféra): 67% návštev z 17% katalógu.