Luiz ZerbiniČitatelia a najpozorovávanejšie plátna
1964
Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Luiz Zerbini na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Luiz Zerbini a čitatelia
Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Luiz Zerbini na TopImpressionists.com dielo Hortelã: 400 návštev, čo predstavuje 40% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú Pau brasil a The Island. Luiz Zerbini celkom zaznamenal 1 700 návštev: 1 000 na stránke umelca a 700 na jednotlivých plátnach. Pozornosť klesla o 67% z Sep 2026 na Okt 2026. Najvýraznejším mesiacom bol Sep 2026 s 900 návštevami. Čitateľov priťahujú Výrazné (Atmosféra): 50% návštev, čo predstavuje 20% z katalógu maliara.
6 pláten umelca Luiz Zerbini, ktoré priťahujú najväčšiu pozornosť
Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 6 pláten Luiz Zerbini, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.
Koľko čitateľov navštevuje stránku Luiz Zerbini každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
500
Aug 2026
0
0
Sep 2026
800
100
Okt 2026
200
100
Ako často sa otvárajú plátna od Luiz Zerbini?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké plátna si vyberajú čitatelia umelca Luiz Zerbini?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Prírodný
40,0%
50,0%
Výrazné
20,0%
50,0%
Dramatické
20,0%
0,0%
Pokojný
20,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
40,0%
50,0%
Pokojný
40,0%
50,0%
Melancholický
20,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
0,0%
Mäkký tieň
8,3%
20,0%
Mierny jas
25,0%
10,0%
Svetlá rovnováha
41,7%
60,0%
Luminózny
25,0%
10,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
75,0%
90,0%
Subtelné tóny farieb
16,7%
10,0%
Vyvážene jemná
0,0%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
8,3%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
80,0%
100,0%
Tmavé tóny
10,0%
0,0%
Zemité tóny
10,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
58,3%
80,0%
Vyvážené
41,7%
20,0%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
8,3%
0,0%
Jemný
33,3%
60,0%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
0,0%
0,0%
Vyhlásenie
58,3%
40,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
8,3%
0,0%
jemne prepojená paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
16,7%
20,0%
Silná farebná jednota
16,7%
10,0%
Jednotná paleta
58,3%
70,0%
Ktoré plátna od Luiz Zerbini získavajú najviac návštev, môcť po mesiaci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Hortelã
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
100
Bananeira
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Trepadeira
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Island
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Areca
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cica
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mostera deliciosa Leaf
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Palmas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pau brasil
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Brumadinho
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta tvorba Luiz Zerbini?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
japonsky
100
100,0%
Koľko návštev má Luiz Zerbini denne a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
Deň
Návštevy
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
100
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
100
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov (predpoveď)
100
pi 6 Nov (predpoveď)
100
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
100
pi 13 Nov (predpoveď)
100
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
100
pi 20 Nov (predpoveď)
100
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
Otázky o Luiz Zerbini
Ktoré plátna od Luiz Zerbini sú najpopulárnejšie?
Na prvom mieste je Hortelã s 400 návštevami (40% z celkového počtu zobrazení umelca Luiz Zerbini). Vyššie uvedené hodnotenie uvádza 6 najčítanejších diel.
Koľko ľudí sa o Luiz Zerbini dozvedelo na TopImpressionists.com?
1 700 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, 1 000 na stránke umelca a 700 na jednotlivých plátnach.
Aké plátna preferujú čitatelia u Luiz Zerbini?
Výrazné (Atmosféra): 50% návštev oproti 20% v katalógu.