Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Lyonel Feininger na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Lyonel Feininger: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je The honeymooners: 1 600 návštev za rok, čo predstavuje 13% všetkého, čo sa čítalo o Lyonel Feininger. Nasleduje ich Gelmeroda IX a On the Bridge (Ober-Weimar). Stránka maliara: 8 400 návštev. Obrazy: 9 400. Spolu: 17 800. Počet čitateľov rastie: o 97% viac návštev od Sep 2026 do Okt 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026, 6 800 návštev. Čitatelia hovoria v jazykoch nemecky (60%), kórejsky (10%) a česky (5%). Čitatelia žijú v Nemecko (48%), Taliansko (12%) a Južná Kórea (10%). Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (51%), telefóny (38%) a tablety (11%). Vyberajú si Tmavé tóny (Paleta farieb) častejšie, než naznačuje katalóg: 38% návštev, 11% plátien.
10 najčítanejších pláten od Lyonel Feininger
10 pláten umelca Lyonel Feininger, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Kedy čitatelia navštevujú stránku Lyonel Feininger?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
2 100
4 700
Aug 2026
900
1 400
Sep 2026
1 800
1 100
Okt 2026
3 600
2 100
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Lyonel Feininger?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Lyonel Feininger v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
40,0%
24,2%
Pokojný
40,0%
22,7%
Nostalgický
0,0%
24,2%
Pokojná atmosféra
0,0%
13,6%
Minimalistický
20,0%
6,1%
Hravý
0,0%
4,5%
Výrazné
0,0%
3,0%
Mystický
0,0%
1,5%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Romantický
0,0%
24,2%
Kontemplatívny
0,0%
19,7%
Pokojný
40,0%
16,7%
Melancholický
20,0%
15,2%
Duchovná
20,0%
6,1%
Dramatický
20,0%
3,0%
Radostný
0,0%
4,5%
Tajomný
0,0%
4,5%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
2,0%
0,8%
Mäkký tieň
6,0%
10,5%
Mierny jas
28,0%
54,0%
Svetlá rovnováha
46,0%
25,0%
Luminózny
18,0%
9,7%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
44,0%
19,4%
Subtelné tóny farieb
34,0%
33,1%
Vyvážene jemná
18,0%
21,8%
Výrazná prítomnosť farieb
4,0%
22,6%
Sýta farba
0,0%
3,2%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
68,2%
53,8%
Tmavé tóny
11,4%
38,5%
Monochromatické
11,4%
2,9%
Zemité tóny
9,1%
1,9%
Pastelové tóny
0,0%
2,9%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
28,0%
16,1%
Vyvážené
54,0%
50,8%
Sýte
18,0%
33,1%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
20,0%
14,5%
Jemný
18,0%
6,5%
Vyvážený
12,0%
9,7%
Výrazný
6,0%
29,0%
Vyhlásenie
44,0%
40,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
8,0%
33,1%
jemne prepojená paleta
12,0%
11,3%
Vyvážená harmónia
10,0%
13,7%
Silná farebná jednota
18,0%
23,4%
Jednotná paleta
52,0%
18,6%
Aké sú obľúbené plátna umelca Lyonel Feininger podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
The honeymooners
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
200
Boats
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Sailing Boats
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Blue Coast
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
100
Gelmeroda XI
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gelmeroda IX
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
200
0
Carnival
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
The Green Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Zeitungsleser (Newspaper Re…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
On the Bridge (Ober-Weimar)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
500
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Lyonel Feininger?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
9 100
51,1%
telefóny
6 800
38,2%
tablety
1 900
10,7%
V akých jazykoch sa číta Lyonel Feininger?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
nemecky
2 400
60,0%
kórejsky
400
10,0%
česky
200
5,0%
anglicky
200
5,0%
rusky
200
5,0%
španielsky
100
2,5%
fínsky
100
2,5%
francúzsky
100
2,5%
taliansky
100
2,5%
japonsky
100
2,5%
Koľko návštev za deň má Lyonel Feininger a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
so 17 Okt
200
ne 18 Okt
200
po 19 Okt
300
ut 20 Okt
200
st 21 Okt
400
št 22 Okt
100
pi 23 Okt
400
so 24 Okt
1 000
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
200
ut 27 Okt
200
st 28 Okt
300
št 29 Okt
300
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
500
po 2 Nov
200
ut 3 Nov
200
st 4 Nov
400
št 5 Nov
400
pi 6 Nov
100
so 7 Nov (predpoveď)
400
ne 8 Nov (predpoveď)
200
po 9 Nov (predpoveď)
200
ut 10 Nov (predpoveď)
200
st 11 Nov (predpoveď)
400
št 12 Nov (predpoveď)
300
pi 13 Nov (predpoveď)
200
so 14 Nov (predpoveď)
400
ne 15 Nov (predpoveď)
200
po 16 Nov (predpoveď)
200
ut 17 Nov (predpoveď)
200
st 18 Nov (predpoveď)
400
št 19 Nov (predpoveď)
300
pi 20 Nov (predpoveď)
200
so 21 Nov (predpoveď)
400
ne 22 Nov (predpoveď)
200
po 23 Nov (predpoveď)
200
ut 24 Nov (predpoveď)
200
st 25 Nov (predpoveď)
400
št 26 Nov (predpoveď)
300
pi 27 Nov (predpoveď)
200
Čo sa čitatelia pýtajú o Lyonel Feininger
Ktoré plátna od Lyonel Feininger sa otvárajú najčastejšie?
The honeymooners na prvom mieste: 1 600 návštev, čo predstavuje 13% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 10 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Lyonel Feininger na TopImpressionists.com?
17 800 návštev za dvanásť mesiacov: 8 400 na stránke umelca, 9 400 na plátnach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Lyonel Feininger?
Používajú pou počítače (51%), telefóny (38%) a tablety (11%); pou počítače predstavujú 51% návštev.
Aké jazyky ovláda čitateľstvo Lyonel Feininger?
nemecky (60%), kórejsky (10%) a česky (5%); nemecky predstavuje 60%.
Aké plátna od Lyonel Feininger najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Tmavé tóny (Paleta farieb), získavajú 38% návštev z 11% katalógu.