Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Marcel Dyf na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Window over the Sea, (1979) je plátno umelca Marcel Dyf, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 900 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 9% všetkých zobrazení. Potom Young woman reading a Portrait of Claudine. Z celkového počtu 13 900 návštev: 7 000 na stránke maliara, 6 900 na plátnach. Svetlo mierne pohasína: o 4% menej návštev v Okt 2026 oproti Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 7 600 návštev. Zariadenia čitateľov: pou počítače (58%), telefóny (32%) a tablety (9%). Preferencia ukazuje: Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) má 25% návštev z 8% katalógu.
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Marcel Dyf.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 2 400 | 5 200 |
| Aug 2026 | 800 | 700 |
| Sep 2026 | 1 700 | 700 |
| Okt 2026 | 2 000 | 300 |
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 0,9% |
| Mäkký tieň | 24,0% | 22,9% |
| Mierny jas | 42,0% | 40,9% |
| Svetlá rovnováha | 26,0% | 24,8% |
| Luminózny | 4,0% | 10,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 22,0% | 34,3% |
| Subtelné tóny farieb | 52,0% | 27,6% |
| Vyvážene jemná | 24,0% | 22,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 15,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 55,0% | 52,7% |
| Zemité tóny | 37,5% | 32,3% |
| Tmavé tóny | 7,5% | 14,0% |
| Pastelové tóny | 0,0% | 1,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 10,0% | 14,3% |
| Vyvážené | 84,0% | 65,7% |
| Sýte | 6,0% | 20,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 13,3% |
| Jemný | 58,0% | 46,7% |
| Vyvážený | 16,0% | 21,9% |
| Výrazný | 12,0% | 15,2% |
| Vyhlásenie | 4,0% | 2,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 24,8% |
| jemne prepojená paleta | 22,0% | 13,3% |
| Vyvážená harmónia | 22,0% | 20,0% |
| Silná farebná jednota | 42,0% | 40,9% |
| Jednotná paleta | 6,0% | 0,9% |
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loctudy, finistere, brittan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young woman reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Flowers Market at Cannes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Beach of Kerjouano, (1978) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Corner Point at Brillac, (1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Calm Waters at Logeo, Britt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| The Rest of Claudine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Corner Point at Brillac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Village in Provence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Claudine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 8 100 | 58,3% |
| telefóny | 4 500 | 32,4% |
| tablety | 1 300 | 9,4% |
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 800 | 30,8% |
| nemecky | 600 | 23,1% |
| anglicky | 400 | 15,4% |
| španielsky | 200 | 7,7% |
| švédsky | 200 | 7,7% |
| taliansky | 100 | 3,8% |
| japonsky | 100 | 3,8% |
| kórejsky | 100 | 3,8% |
| rusky | 100 | 3,8% |
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 100 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 700 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 100 |
| so 24 Okt | 100 |
| ne 25 Okt | 200 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 200 |
| št 29 Okt | 100 |
| pi 30 Okt | 400 |
| so 31 Okt | 100 |
| ne 1 Nov | 300 |
| po 2 Nov | 100 |
| ut 3 Nov | 100 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 500 |
| pi 6 Nov | 400 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 400 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 300 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 500 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 500 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 300 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 500 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 400 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 500 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 400 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 600 |