Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Marianne North na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Marianne North v číslach
Výhľad záhradného pavilónu Brisbane, Queensland je plátno umelca Marianne North, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 1 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 1% všetkých zobrazení. Potom 'Street of Hunting Cheetahs and Lynx. Ulwar. India 1878' a List leaves, kvety a plody posvätného lotosu na Jave. Z celkového počtu 183 400 návštev: 11 200 na stránke maliara, 172 200 na plátnach. Svetlo rastie: o 115% viac návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 149 900 návštev. Jazyky čitateľov: anglicky (38%), španielsky (11%) a bulharsky (9%). Zariadenia čitateľov: pou počítače (92%), telefóny (7%) a tablety (1%). Preferencia ukazuje: Vyvážene jemná (Saturácia farieb) má 43% návštev z 26% katalógu.
Marianne North: 10 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Marianne North.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Marianne North?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
10 600
Júl 2026
2 600
147 300
Aug 2026
1 100
6 100
Sep 2026
7 300
8 200
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Marianne North?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Marianne North?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
49,0%
50,0%
Pokojná atmosféra
26,5%
33,6%
Prírodný
16,3%
8,3%
Zemitý
4,1%
3,6%
Nostalgický
4,1%
1,5%
Romantický
0,0%
1,4%
Elegantný
0,0%
1,1%
Klasika
0,0%
0,2%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
59,2%
68,2%
Pokojná
16,3%
17,3%
Radostný
10,2%
4,1%
Kontemplatívny
4,1%
3,2%
Duchovná
0,0%
2,2%
Nostalgický
4,1%
1,5%
Romantický
0,0%
1,0%
Energický
2,0%
0,8%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
2,5%
Mäkký tieň
20,0%
25,8%
Mierny jas
38,0%
47,4%
Svetlá rovnováha
38,0%
22,7%
Luminózny
4,0%
1,6%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
14,0%
12,7%
Subtelné tóny farieb
44,0%
27,8%
Vyvážene jemná
26,0%
42,7%
Výrazná prítomnosť farieb
16,0%
16,8%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
56,1%
51,3%
Tmavé tóny
14,6%
26,1%
Zemité tóny
24,4%
19,1%
Prírodné témy
4,9%
2,7%
Pastelové tóny
0,0%
0,5%
Monochromatické
0,0%
0,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
4,0%
7,4%
Vyvážené
80,0%
70,6%
Sýte
16,0%
22,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
12,0%
9,4%
Jemný
28,0%
27,6%
Vyvážený
18,0%
15,6%
Výrazný
26,0%
28,9%
Vyhlásenie
16,0%
18,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
36,0%
34,0%
jemne prepojená paleta
20,0%
20,1%
Vyvážená harmónia
28,0%
19,1%
Silná farebná jednota
16,0%
26,0%
Jednotná paleta
0,0%
0,8%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Marianne North v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Cesta motýľov cez les Gongo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
400
Flowers of the Pomegranate,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
200
List leaves, kvety a plody…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
200
100
The Chumpa or Champak
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Himalajský dub a vtáky, Nai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Group of Nikau Palms with t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Adam's Needle or Yucca, abo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers of a Twiner, Brazil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Group of Flowers, Painted i…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
View Looking out of the Bun…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je Marianne North vnímaný?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
169 100
92,2%
telefóny
12 000
6,5%
tablety
2 300
1,3%
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Marianne North?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
3 900
38,2%
španielsky
1 100
10,8%
bulharsky
900
8,8%
nemecky
600
5,9%
francúzsky
500
4,9%
rusky
500
4,9%
taliansky
400
3,9%
portugalsky
400
3,9%
Chinese
400
3,9%
česky
300
2,9%
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Marianne North a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
st 23 Sep
1 200
št 24 Sep
900
pi 25 Sep
500
so 26 Sep
600
ne 27 Sep
1 000
po 28 Sep
1 000
ut 29 Sep
800
st 30 Sep
700
št 1 Okt
800
pi 2 Okt
300
so 3 Okt
900
ne 4 Okt
1 100
po 5 Okt
1 000
ut 6 Okt
700
st 7 Okt
900
št 8 Okt
1 500
pi 9 Okt
500
so 10 Okt
1 300
ne 11 Okt
1 300
po 12 Okt
1 300
ut 13 Okt
1 400
st 14 Okt (predpoveď)
1 300
št 15 Okt (predpoveď)
1 500
pi 16 Okt (predpoveď)
600
so 17 Okt (predpoveď)
1 300
ne 18 Okt (predpoveď)
1 600
po 19 Okt (predpoveď)
1 500
ut 20 Okt (predpoveď)
1 300
st 21 Okt (predpoveď)
1 400
št 22 Okt (predpoveď)
1 600
pi 23 Okt (predpoveď)
700
so 24 Okt (predpoveď)
1 400
ne 25 Okt (predpoveď)
1 700
po 26 Okt (predpoveď)
1 700
ut 27 Okt (predpoveď)
1 500
st 28 Okt (predpoveď)
1 500
št 29 Okt (predpoveď)
1 700
pi 30 Okt (predpoveď)
700
so 31 Okt (predpoveď)
1 500
ne 1 Nov (predpoveď)
1 800
po 2 Nov (predpoveď)
1 800
ut 3 Nov (predpoveď)
1 600
Marianne North: krátke odpovede
Ktoré plátno od Marianne North má najviac videností?
Výhľad záhradného pavilónu Brisbane, Queensland: 1 200 návštev, čo predstavuje 1% celkového počtu zobrazení umelca Marianne North. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Marianne North?
183 400 za dvanásť mesiacov (11 200 na stránke maliara, 172 200 na plátnach).
Otvárajú čitatelia Marianne North v mobile alebo v počítači?
Na oboch: pou počítače (92%), telefóny (7%) a tablety (1%); pou počítače dominuje s podielom 92%.
Je Marianne North dostupný v niekoľkých jazykoch?
Áno: anglicky (38%), španielsky (11%) a bulharsky (9%). Na čele je anglicky s podielom 38%.
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Marianne North?
Áno, Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 43% návštev z 26% katalógu.