Ateliér — Bezplatné celosvetové doručenie — Doručenie za 2–6 týždňov

      Maurice Cullen Čitatelia a najpozorovávanejšie plátna

      1866 – 1934

      Čo nájdete na tejto stránke?

      Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Maurice Cullen na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

      Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

      Maurice Cullen a čitatelia

      Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Maurice Cullen na TopImpressionists.com dielo Log Cutters, Winter, Quebec: 400 návštev, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú Ice Harvest a Misty Morning, Fishing Boats at Harbour. Maurice Cullen celkom zaznamenal 1 500 návštev: 500 na stránke umelca a 1 000 na jednotlivých plátnach. Pozornosť rastie: počet návštev vzal dohodu 33% od Aug 2026 do Sep 2026. Najvýraznejším mesiacom bol Júl 2026 s 700 návštevami. Čitateľov priťahujú Monochromatický (Intenzita farieb): 83% návštev, čo predstavuje 38% z katalógu maliara.

      6 pláten umelca Maurice Cullen, ktoré priťahujú najväčšiu pozornosť

      Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 6 pláten Maurice Cullen, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.

      1. Log Cutters, Winter, Quebec 1 Log Cutters, Winter, Quebec, 1905 400 návštev · 33,3%
      2. Ice Harvest 2 Ice Harvest, 1914 300 návštev · 25,0%
      3. Misty Morning, Fishing Boats at Harbour 3 Misty Morning, Fishing Boats at Harbour, 1910 200 návštev · 16,7%
      4. Ice Cutters, Longueil 4 Ice Cutters, Longueil, 1923 100 návštev · 8,3%
      5. Fishing Stages, Newfoundland 5 Fishing Stages, Newfoundland, 1911 100 návštev · 8,3%
      6. Lifting Fog, St. John's, Newfoundland 6 Lifting Fog, St. John's, Newfoundland, 1912 100 návštev · 8,3%

      Koľko čitateľov navštevuje stránku Maurice Cullen každý mesiac?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

      Pozrite si čísla
      MesiacStránka umelcaStránky diel
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Máj 202600
      Jún 20261000
      Júl 2026400300
      Aug 20260300
      Sep 20260400

      Ako často sa otvárajú plátna od Maurice Cullen?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

      Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

      Ktoré plátna od Maurice Cullen získavajú najviac návštev, môcť po mesiaci?

      Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

      Pozrite si čísla
      DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
      March on the Cache River000000000000
      The Mill Stream000000000000
      Log Cutters, Winter, Quebec0000000001000200
      Logging in Winter, Beaupré000000000000
      Misty Afternoon, St. John's…000000000000
      Fishing Stages, Newfoundland00000000010000
      Ice Breaking, L'Assomption000000000000
      The Ice Cutting on the St.…000000000000
      Ice Cutters, Longueil00000000010000
      Ice Harvest00000000000200

      V akých jazykoch sa číta tvorba Maurice Cullen?

      Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

      Koľko návštev má Maurice Cullen denne a aká je prognóza?

      Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

      Pozrite si čísla
      DeňNávštevy
      po 21 Sep300
      ut 22 Sep0
      st 23 Sep0
      št 24 Sep0
      pi 25 Sep0
      so 26 Sep0
      ne 27 Sep0
      po 28 Sep0
      ut 29 Sep0
      st 30 Sep0
      št 1 Okt0
      pi 2 Okt0
      so 3 Okt0
      ne 4 Okt0
      po 5 Okt0
      ut 6 Okt0
      st 7 Okt0
      št 8 Okt0
      pi 9 Okt0
      so 10 Okt100
      ne 11 Okt0
      po 12 Okt (predpoveď)0
      ut 13 Okt (predpoveď)0
      st 14 Okt (predpoveď)0
      št 15 Okt (predpoveď)0
      pi 16 Okt (predpoveď)0
      so 17 Okt (predpoveď)0
      ne 18 Okt (predpoveď)0
      po 19 Okt (predpoveď)0
      ut 20 Okt (predpoveď)0
      st 21 Okt (predpoveď)0
      št 22 Okt (predpoveď)0
      pi 23 Okt (predpoveď)0
      so 24 Okt (predpoveď)0
      ne 25 Okt (predpoveď)0
      po 26 Okt (predpoveď)0
      ut 27 Okt (predpoveď)0
      st 28 Okt (predpoveď)0
      št 29 Okt (predpoveď)0
      pi 30 Okt (predpoveď)0
      so 31 Okt (predpoveď)0
      ne 1 Nov (predpoveď)0

      Otázky o Maurice Cullen

      Ktoré plátna od Maurice Cullen sú najpopulárnejšie?

      Na prvom mieste je Log Cutters, Winter, Quebec s 400 návštevami (33% z celkového počtu zobrazení umelca Maurice Cullen). Vyššie uvedené hodnotenie uvádza 6 najčítanejších diel.

      Koľko ľudí sa o Maurice Cullen dozvedelo na TopImpressionists.com?

      1 500 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, 500 na stránke umelca a 1 000 na jednotlivých plátnach.

      Aké plátna preferujú čitatelia u Maurice Cullen?

      Monochromatický (Intenzita farieb): 83% návštev oproti 38% v katalógu.