Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Maurice de Vlaminck na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Maurice de Vlaminck v číslach
Houses at Chatou je plátno umelca Maurice de Vlaminck, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 2 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 15% všetkých zobrazení. Potom Bridge at Chatou a Restaurant at Marly-le-Roi, ca Mu. Z celkového počtu 14 400 návštev: 4 200 na stránke maliara, 10 200 na plátnach. Svetlo rastie: o 60% viac návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 8 900 návštev. Zariadenia čitateľov: pou počítače (67%), telefóny (30%) a tablety (3%). Preferencia ukazuje: Energický (Emocionálny tón) má 35% návštev z 0% katalógu.
Maurice de Vlaminck: 10 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Maurice de Vlaminck.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Maurice de Vlaminck?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
200
Júl 2026
1 300
7 600
Aug 2026
500
1 500
Sep 2026
2 300
900
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Maurice de Vlaminck?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Maurice de Vlaminck?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Výrazné
100,0%
65,0%
Zemitý
0,0%
25,0%
Dramatické
0,0%
10,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Energický
0,0%
35,0%
Vášnivý
100,0%
30,0%
Pokojný
0,0%
25,0%
Dramatický
0,0%
10,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
4,0%
3,3%
Mäkký tieň
30,0%
55,3%
Mierny jas
42,0%
32,9%
Svetlá rovnováha
14,0%
6,6%
Luminózny
10,0%
2,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
30,0%
7,9%
Subtelné tóny farieb
32,0%
28,3%
Vyvážene jemná
18,0%
35,5%
Výrazná prítomnosť farieb
20,0%
28,3%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
42,9%
50,0%
Tmavé tóny
17,1%
30,0%
Neutrálne tóny
37,1%
18,2%
Pastelové tóny
2,9%
1,8%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
20,0%
7,2%
Vyvážené
58,0%
59,2%
Sýte
22,0%
33,6%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
3,3%
Jemný
6,0%
12,5%
Vyvážený
8,0%
12,5%
Výrazný
24,0%
31,6%
Vyhlásenie
62,0%
40,1%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
50,0%
61,8%
jemne prepojená paleta
10,0%
13,8%
Vyvážená harmónia
14,0%
12,5%
Silná farebná jednota
18,0%
9,9%
Jednotná paleta
8,0%
2,0%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Maurice de Vlaminck v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Autumn Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allainville Under the Snow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The harvest in the storm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Restaurant at Marly-le-Roi,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
House and Road
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Beauce Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Thatched Cottages at the Ro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
At the Bar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beautiful Village
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Weighing-Place at Longc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je Maurice de Vlaminck vnímaný?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
9 700
67,4%
telefóny
4 300
29,9%
tablety
400
2,8%
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Maurice de Vlaminck?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
1 100
37,9%
taliansky
600
20,7%
kórejsky
500
17,2%
poľsky
300
10,3%
dánsky
100
3,4%
nemecky
100
3,4%
portugalsky
100
3,4%
švédsky
100
3,4%
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Maurice de Vlaminck a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
po 21 Sep
600
ut 22 Sep
600
st 23 Sep
800
št 24 Sep
400
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
1 600
ne 27 Sep
200
po 28 Sep
300
ut 29 Sep
700
st 30 Sep
300
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
100
so 3 Okt
100
ne 4 Okt
700
po 5 Okt
100
ut 6 Okt
300
st 7 Okt
200
št 8 Okt
200
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
500
ne 11 Okt
500
po 12 Okt (predpoveď)
100
ut 13 Okt (predpoveď)
200
st 14 Okt (predpoveď)
100
št 15 Okt (predpoveď)
100
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
200
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
Maurice de Vlaminck: krátke odpovede
Ktoré plátno od Maurice de Vlaminck má najviac videností?
Houses at Chatou: 2 300 návštev, čo predstavuje 15% celkového počtu zobrazení umelca Maurice de Vlaminck. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Maurice de Vlaminck?
14 400 za dvanásť mesiacov (4 200 na stránke maliara, 10 200 na plátnach).
Otvárajú čitatelia Maurice de Vlaminck v mobile alebo v počítači?
Na oboch: pou počítače (67%), telefóny (30%) a tablety (3%); pou počítače dominuje s podielom 67%.
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Maurice de Vlaminck?
Áno, Energický (Emocionálny tón): 35% návštev z 0% katalógu.