Ateliér — Bezplatné celosvetové doručenie — Doručenie za 2–6 týždňov

      Mihály Munkácsy Čitatelia a plátna

      1844 – 1900

      Čo nájdete na tejto stránke?

      Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Mihály Munkácsy na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

      Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

      Mihály Munkácsy: čo nám hovorí rok návštev

      Najčítanejším plátnom je untitled (9901): 300 návštev za rok, čo predstavuje 16% všetkého, čo sa čítalo o Mihály Munkácsy. Nasleduje ich a self portrait of the artist a maternal happiness. Stránka maliara: 900 návštev. Obrazy: 1 800. Spolu: 2 700. Počet čitateľov rastie: o 600% viac návštev od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026, 1 800 návštev. Vyberajú si Tmavé tóny (Paleta farieb) častejšie, než naznačuje katalóg: 47% návštev, 26% plátien.

      10 najčítanejších pláten od Mihály Munkácsy

      10 pláten umelca Mihály Munkácsy, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.

      1. untitled (9901) 1 untitled (9901) 300 návštev · 15,8%
      2. a self portrait of the artist 2 a self portrait of the artist 200 návštev · 10,5%
      3. maternal happiness 3 maternal happiness 200 návštev · 10,5%
      4. a portrait of the princess soutzo 4 a portrait of the princess soutzo 100 návštev · 5,3%
      5. untitled (4051) 5 untitled (4051) 100 návštev · 5,3%
      6. In The Barbizon Woods - 6 In The Barbizon Woods - 100 návštev · 5,3%
      7. untitled (2598) 7 untitled (2598) 100 návštev · 5,3%
      8. untitled (5193) 8 untitled (5193) 100 návštev · 5,3%
      9. untitled (2957) 9 untitled (2957) 100 návštev · 5,3%
      10. Hungarian Rider On The Evening Way Home 10 Hungarian Rider On The Evening Way Home 100 návštev · 5,3%

      Kedy čitatelia navštevujú stránku Mihály Munkácsy?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

      Čísla v tabuľke
      MesiacStránka umelcaStránky diel
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Máj 202600
      Jún 20261000
      Júl 20261001 700
      Aug 20261000
      Sep 2026600100

      Kedy čitatelia otvárajú plátna od Mihály Munkácsy?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

      Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

      Aké sú obľúbené plátna umelca Mihály Munkácsy podľa jednotlivých mesiacov?

      Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

      Čísla v tabuľke
      DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
      lady seated at her needlewo…000000000000
      a lady seated in an elegant…000000000000
      a self portrait of the arti…0000000001000100
      a portrait of the princess…00000000010000
      Enough, dear mother!000000000000
      The faggot gatherer000000000000
      trop de belle mere000000000000
      untitled (2957)00000000010000
      untitled (9901)00000000030000
      untitled (6571)000000000000

      V akých jazykoch sa číta Mihály Munkácsy?

      Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

      Čísla v tabuľke
      JazykNávštevyZdieľať
      anglicky20066,7%
      poľsky10033,3%

      Koľko návštev za deň má Mihály Munkácsy a čo ďalej?

      Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

      Čísla v tabuľke
      DeňNávštevy
      ut 22 Sep100
      st 23 Sep0
      št 24 Sep0
      pi 25 Sep0
      so 26 Sep0
      ne 27 Sep0
      po 28 Sep0
      ut 29 Sep100
      st 30 Sep0
      št 1 Okt0
      pi 2 Okt0
      so 3 Okt0
      ne 4 Okt0
      po 5 Okt0
      ut 6 Okt0
      st 7 Okt0
      št 8 Okt100
      pi 9 Okt0
      so 10 Okt0
      ne 11 Okt0
      po 12 Okt200
      ut 13 Okt (predpoveď)200
      st 14 Okt (predpoveď)0
      št 15 Okt (predpoveď)100
      pi 16 Okt (predpoveď)0
      so 17 Okt (predpoveď)0
      ne 18 Okt (predpoveď)0
      po 19 Okt (predpoveď)200
      ut 20 Okt (predpoveď)200
      st 21 Okt (predpoveď)0
      št 22 Okt (predpoveď)100
      pi 23 Okt (predpoveď)0
      so 24 Okt (predpoveď)0
      ne 25 Okt (predpoveď)0
      po 26 Okt (predpoveď)200
      ut 27 Okt (predpoveď)200
      st 28 Okt (predpoveď)0
      št 29 Okt (predpoveď)100
      pi 30 Okt (predpoveď)0
      so 31 Okt (predpoveď)0
      ne 1 Nov (predpoveď)0
      po 2 Nov (predpoveď)200

      Čo sa čitatelia pýtajú o Mihály Munkácsy

      Ktoré plátna od Mihály Munkácsy sa otvárajú najčastejšie?

      untitled (9901) na prvom mieste: 300 návštev, čo predstavuje 16% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 10 pláten.

      Aký je počet čitateľov umelca Mihály Munkácsy na TopImpressionists.com?

      2 700 návštev za dvanásť mesiacov: 900 na stránke umelca, 1 800 na plátnach.

      Aké plátna od Mihály Munkácsy najviac vyhovujú vkusu čitateľov?

      Plátna, ktoré predstavujú Tmavé tóny (Paleta farieb), získavajú 47% návštev z 26% katalógu.