Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Nathaniel Rogers na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Nathaniel Rogers v číslach
Portrait of a Gentleman je plátno umelca Nathaniel Rogers, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 29% všetkých zobrazení. Potom Portrait of a Lady a Portrait of a Gentleman. Z celkového počtu 900 návštev: 200 na stránke maliara, 700 na plátnach. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 800 návštev. Preferencia ukazuje: Pastelové tóny (Paleta farieb) má 50% návštev z 6% katalógu.
Nathaniel Rogers: 6 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Nathaniel Rogers.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Nathaniel Rogers?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
600
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Nathaniel Rogers?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Nathaniel Rogers?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Klasika
78,6%
100,0%
Nostalgický
14,3%
0,0%
Romantický
7,1%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
42,9%
66,7%
Zúfalý a vážny
35,7%
33,3%
Pokojná
14,3%
0,0%
Nostalgický
7,1%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
12,0%
0,0%
Mäkký tieň
8,0%
28,6%
Mierny jas
36,0%
14,3%
Svetlá rovnováha
32,0%
28,6%
Luminózny
12,0%
28,6%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
92,0%
85,7%
Subtelné tóny farieb
8,0%
14,3%
Vyvážene jemná
0,0%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
77,8%
50,0%
Zemité tóny
16,7%
0,0%
Pastelové tóny
5,6%
50,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
88,0%
85,7%
Vyvážené
12,0%
14,3%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
20,0%
14,3%
Vyvážený
4,0%
0,0%
Výrazný
32,0%
28,6%
Vyhlásenie
44,0%
57,1%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
4,0%
14,3%
jemne prepojená paleta
4,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
0,0%
0,0%
Silná farebná jednota
24,0%
14,3%
Jednotná paleta
68,0%
71,4%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Nathaniel Rogers v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Portrait of a Gentleman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Gentleman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jean Pierre Barre
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Humphry Howland
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of a Gentleman
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
John Ludlow Morton
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Joshua B...
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Gentleman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Nathaniel Rogers?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Nathaniel Rogers a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
pi 27 Nov (predpoveď)
0
Nathaniel Rogers: krátke odpovede
Ktoré plátno od Nathaniel Rogers má najviac videností?
Portrait of a Gentleman: 200 návštev, čo predstavuje 29% celkového počtu zobrazení umelca Nathaniel Rogers. Zoznam pokračuje až po 6. miesto.
Koľko návštev získava Nathaniel Rogers?
900 za dvanásť mesiacov (200 na stránke maliara, 700 na plátnach).
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Nathaniel Rogers?
Áno, Pastelové tóny (Paleta farieb): 50% návštev z 6% katalógu.