Ateliér — Bezplatné celosvetové doručenie — Doručenie za 2–6 týždňov

      Paul Weber Štatistiky popularity a návštevnosti

      1823 – 1916

      Čo nájdete na tejto stránke?

      Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paul Weber na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

      Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

      Paul Weber v číslach

      Extensive Landscape with Valley and Mountains je plátno umelca Paul Weber, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 28% všetkých zobrazení. Potom In the Catskills a Mountain Pools. Z celkového počtu 2 500 návštev: 900 na stránke maliara, 1 600 na plátnach. Svetlo rastie: o 800% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 1 200 návštev. Preferencia ukazuje: Zemité tóny (Paleta farieb) má 83% návštev z 65% katalógu.

      Paul Weber: 7 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie

      Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Paul Weber.

      1. Extensive Landscape with Valley and Mountains 1 Extensive Landscape with Valley and Mountains, 1858 500 návštev · 27,8%
      2. In the Catskills 2 In the Catskills, 1859 300 návštev · 16,7%
      3. Mountain Pools 3 Mountain Pools 300 návštev · 16,7%
      4. View on the Hudson River Near Fishkill Creek 4 View on the Hudson River Near Fishkill Creek, 1855 300 návštev · 16,7%
      5. The Mountain Stream 5 The Mountain Stream, 1850 200 návštev · 11,1%
      6. Titti, Lake Como, Italy 6 Titti, Lake Como, Italy 100 návštev · 5,6%
      7. Forest Landscape 7 Forest Landscape 100 návštev · 5,6%

      Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Paul Weber?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

      Zobraziť údaje
      MesiacStránka umelcaStránky diel
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 2026400800
      Aug 2026200100
      Sep 20260100
      Okt 2026300600

      Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Paul Weber?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

      Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

      Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Paul Weber v priebehu roka?

      Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

      Zobraziť údaje
      DieloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
      In the Catskills000000001001001000
      The Mountain Stream0000000010000100
      Scene in the Catskills000000000000
      View on the Hudson River Ne…00000000000200
      Mountain Landscape with Riv…000000000000
      Steep Coast (Mediterranean…000000000000
      Crater Lake in the Scottish…000000000000
      Pennsylvania Landscape000000000000
      Homeward Bound000000000000
      Extensive Landscape with Va…0000000020000300

      Aké jazyky používajú čitatelia umelca Paul Weber?

      Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

      Zobraziť údaje
      JazykNávštevyZdieľať
      anglicky200100,0%

      Ako vyzerajú denné návštevy umelca Paul Weber a čo nás čaká ďalej?

      Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

      Zobraziť údaje
      DeňNávštevy
      so 17 Okt0
      ne 18 Okt0
      po 19 Okt0
      ut 20 Okt0
      st 21 Okt0
      št 22 Okt0
      pi 23 Okt100
      so 24 Okt0
      ne 25 Okt0
      po 26 Okt600
      ut 27 Okt100
      st 28 Okt0
      št 29 Okt0
      pi 30 Okt0
      so 31 Okt0
      ne 1 Nov0
      po 2 Nov0
      ut 3 Nov0
      st 4 Nov0
      št 5 Nov0
      pi 6 Nov0
      so 7 Nov (predpoveď)0
      ne 8 Nov (predpoveď)0
      po 9 Nov (predpoveď)0
      ut 10 Nov (predpoveď)0
      st 11 Nov (predpoveď)0
      št 12 Nov (predpoveď)0
      pi 13 Nov (predpoveď)0
      so 14 Nov (predpoveď)0
      ne 15 Nov (predpoveď)0
      po 16 Nov (predpoveď)0
      ut 17 Nov (predpoveď)0
      st 18 Nov (predpoveď)0
      št 19 Nov (predpoveď)0
      pi 20 Nov (predpoveď)0
      so 21 Nov (predpoveď)0
      ne 22 Nov (predpoveď)0
      po 23 Nov (predpoveď)0
      ut 24 Nov (predpoveď)0
      st 25 Nov (predpoveď)0
      št 26 Nov (predpoveď)0
      pi 27 Nov (predpoveď)0

      Paul Weber: krátke odpovede

      Ktoré plátno od Paul Weber má najviac videností?

      Extensive Landscape with Valley and Mountains: 500 návštev, čo predstavuje 28% celkového počtu zobrazení umelca Paul Weber. Zoznam pokračuje až po 7. miesto.

      Koľko návštev získava Paul Weber?

      2 500 za dvanásť mesiacov (900 na stránke maliara, 1 600 na plátnach).

      Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Paul Weber?

      Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 83% návštev z 65% katalógu.