Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Pranciškus Smuglevičius na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Pranciškus Smuglevičius: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je Esther before Ahasuerus: 100 návštev za rok, čo predstavuje 33% všetkého, čo sa čítalo o Pranciškus Smuglevičius. Nasleduje ich Farewell of St Peter and St Paul, visible damages a Farewell of St Peter and St Paul, restoration. Stránka maliara: 400 návštev. Obrazy: 200. Spolu: 600. Najlepší mesiac: Júl 2026, 600 návštev. Vyberajú si Dramatické (Atmosféra) častejšie, než naznačuje katalóg: 100% návštev, 25% plátien.
3 najčítanejších pláten od Pranciškus Smuglevičius
3 pláten umelca Pranciškus Smuglevičius, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Kedy čitatelia navštevujú stránku Pranciškus Smuglevičius?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
200
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Pranciškus Smuglevičius?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Pranciškus Smuglevičius v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Klasika
50,0%
0,0%
Dramatické
25,0%
100,0%
Nostalgický
25,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
50,0%
0,0%
Dramatický
25,0%
100,0%
Duchovná
25,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
41,2%
33,3%
Mäkký tieň
47,1%
66,7%
Mierny jas
5,9%
0,0%
Svetlá rovnováha
5,9%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
23,5%
0,0%
Subtelné tóny farieb
23,5%
66,7%
Vyvážene jemná
35,3%
33,3%
Výrazná prítomnosť farieb
17,6%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
81,2%
100,0%
Tmavé tóny
12,5%
0,0%
Pastelové tóny
6,2%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
35,3%
0,0%
Vyvážené
52,9%
100,0%
Sýte
11,8%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
35,3%
0,0%
Jemný
29,4%
66,7%
Vyvážený
11,8%
0,0%
Výrazný
5,9%
0,0%
Vyhlásenie
17,6%
33,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
5,9%
0,0%
jemne prepojená paleta
5,9%
0,0%
Vyvážená harmónia
5,9%
33,3%
Silná farebná jednota
35,3%
33,3%
Jednotná paleta
47,1%
33,3%
Aké sú obľúbené plátna umelca Pranciškus Smuglevičius podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Aubrey Beauclerk and his fa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Esther before Ahasuerus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
From Lithuanian peasants’ l…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Biblical scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
V akých jazykoch sa číta Pranciškus Smuglevičius?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Pranciškus Smuglevičius a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
Čo sa čitatelia pýtajú o Pranciškus Smuglevičius
Ktoré plátna od Pranciškus Smuglevičius sa otvárajú najčastejšie?
Esther before Ahasuerus na prvom mieste: 100 návštev, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 3 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Pranciškus Smuglevičius na TopImpressionists.com?
600 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca, 200 na plátnach.
Aké plátna od Pranciškus Smuglevičius najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Dramatické (Atmosféra), získavajú 100% návštev z 25% katalógu.