Ateliér — Bezplatné celosvetové doručenie — Doručenie za 2–6 týždňov

      Rafael De Penagos Štatistiky popularity a návštevnosti

      1889 – 1954

      Čo nájdete na tejto stránke?

      Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Rafael De Penagos na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

      Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

      Rafael De Penagos v číslach

      Untitled (551) je plátno umelca Rafael De Penagos, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% všetkých zobrazení. Potom Untitled (168) a Untitled (205). Z celkového počtu 6 100 návštev: 1 000 na stránke maliara, 5 100 na plátnach. Svetlo mierne pohasína: o 100% menej návštev v Sep 2026 oproti Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 5 500 návštev. Zariadenia čitateľov: pou počítače (98%) a telefóny (2%). Preferencia ukazuje: Zmutedé (Saturácia farieb) má 25% návštev z 16% katalógu.

      Rafael De Penagos: 10 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie

      Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Rafael De Penagos.

      1. Untitled (551) 1 Untitled (551) 300 návštev · 5,7%
      2. Untitled (168) 2 Untitled (168) 200 návštev · 3,8%
      3. Untitled (205) 3 Untitled (205) 200 návštev · 3,8%
      4. Untitled (216) 4 Untitled (216) 200 návštev · 3,8%
      5. Untitled (862) 5 Untitled (862) 200 návštev · 3,8%
      6. Untitled (957) 6 Untitled (957) 200 návštev · 3,8%
      7. Untitled (917) 7 Untitled (917) 200 návštev · 3,8%
      8. Untitled (920) 8 Untitled (920) 200 návštev · 3,8%
      9. Untitled (443) 9 Untitled (443) 200 návštev · 3,8%
      10. Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr 10 Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr 100 návštev · 1,9%

      Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Rafael De Penagos?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

      Zobraziť údaje
      MesiacStránka umelcaStránky diel
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Máj 202600
      Jún 2026100400
      Júl 20269004 600
      Aug 20260100
      Sep 202600

      Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Rafael De Penagos?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

      Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

      Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Rafael De Penagos v priebehu roka?

      Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

      Zobraziť údaje
      DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
      Untitled (100)00000000001000
      Untitled (848)000000000000
      Untitled (677)000000000000
      Untitled (883)00000000010000
      Untitled (369)00000000010000
      Untitled (957)00000000020000
      Untitled (216)00000000020000
      Untitled (282)000000000000
      Untitled (592)000000000000
      Untitled (419)00000000010000

      Telefóny, tablety alebo počítače: ako je Rafael De Penagos vnímaný?

      Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

      Zobraziť údaje
      ZariadenieNávštevyZdieľať
      pou počítače6 00098,4%
      telefóny1001,6%

      Aké jazyky používajú čitatelia umelca Rafael De Penagos?

      Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

      Ako vyzerajú denné návštevy umelca Rafael De Penagos a čo nás čaká ďalej?

      Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

      Zobraziť údaje
      DeňNávštevy
      št 24 Sep0
      pi 25 Sep0
      so 26 Sep0
      ne 27 Sep0
      po 28 Sep0
      ut 29 Sep0
      st 30 Sep0
      št 1 Okt0
      pi 2 Okt0
      so 3 Okt0
      ne 4 Okt0
      po 5 Okt0
      ut 6 Okt0
      st 7 Okt0
      št 8 Okt100
      pi 9 Okt0
      so 10 Okt0
      ne 11 Okt0
      po 12 Okt0
      ut 13 Okt100
      st 14 Okt0
      št 15 Okt (predpoveď)100
      pi 16 Okt (predpoveď)0
      so 17 Okt (predpoveď)0
      ne 18 Okt (predpoveď)0
      po 19 Okt (predpoveď)0
      ut 20 Okt (predpoveď)100
      st 21 Okt (predpoveď)0
      št 22 Okt (predpoveď)200
      pi 23 Okt (predpoveď)0
      so 24 Okt (predpoveď)0
      ne 25 Okt (predpoveď)0
      po 26 Okt (predpoveď)0
      ut 27 Okt (predpoveď)200
      st 28 Okt (predpoveď)0
      št 29 Okt (predpoveď)200
      pi 30 Okt (predpoveď)0
      so 31 Okt (predpoveď)0
      ne 1 Nov (predpoveď)0
      po 2 Nov (predpoveď)0
      ut 3 Nov (predpoveď)200
      st 4 Nov (predpoveď)0

      Rafael De Penagos: krátke odpovede

      Ktoré plátno od Rafael De Penagos má najviac videností?

      Untitled (551): 300 návštev, čo predstavuje 6% celkového počtu zobrazení umelca Rafael De Penagos. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.

      Koľko návštev získava Rafael De Penagos?

      6 100 za dvanásť mesiacov (1 000 na stránke maliara, 5 100 na plátnach).

      Otvárajú čitatelia Rafael De Penagos v mobile alebo v počítači?

      Na oboch: pou počítače (98%) a telefóny (2%); pou počítače dominuje s podielom 98%.

      Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Rafael De Penagos?

      Áno, Zmutedé (Saturácia farieb): 25% návštev z 16% katalógu.