Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ramon Casas na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Ramon Casas v číslach
La pereza je plátno umelca Ramon Casas, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 1 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 16% všetkých zobrazení. Potom Estudi d'estiu o Primero pasarás sobre mi cadáver – Štúdia leta alebo Najprv prejdeš cez moje telo a La Sargantain. Z celkového počtu 17 000 návštev: 10 200 na stránke maliara, 6 800 na plátnach. Svetlo mierne pohasína: o 42% menej návštev v Okt 2026 oproti Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Sep 2026: 7 600 návštev. Jazyky čitateľov: nemecky (35%), španielsky (18%) a estónsky (15%). Krajiny čitateľov: Nemecko (41%), Estónsko (15%) a Španielsko (9%). Zariadenia čitateľov: pou počítače (52%), telefóny (39%) a tablety (9%). Preferencia ukazuje: Pokojná atmosféra (Atmosféra) má 30% návštev z 7% katalógu.
Ramon Casas: 10 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Ramon Casas.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Ramon Casas?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
700
3 400
Aug 2026
200
500
Sep 2026
6 500
1 100
Okt 2026
2 700
1 700
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Ramon Casas?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Ramon Casas?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
34,5%
31,0%
Pokojná atmosféra
6,9%
29,6%
Romantický
6,9%
11,3%
Klasika
10,3%
8,5%
Dramatické
13,8%
4,2%
Nostalgický
6,9%
7,0%
Zemitý
6,9%
4,2%
Éterický
3,5%
2,8%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
41,4%
33,8%
Pokojná
6,9%
28,2%
Melancholický
13,8%
11,3%
Nostalgický
6,9%
9,9%
Romantický
3,5%
9,9%
Dramatický
6,9%
4,2%
Zúfalý a vážny
10,3%
1,4%
Vášnivý
3,5%
1,4%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
16,0%
10,4%
Mäkký tieň
30,0%
37,5%
Mierny jas
38,0%
45,8%
Svetlá rovnováha
14,0%
5,2%
Luminózny
2,0%
1,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
36,0%
26,0%
Subtelné tóny farieb
40,0%
50,0%
Vyvážene jemná
22,0%
14,6%
Výrazná prítomnosť farieb
2,0%
9,4%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
59,4%
65,5%
Neutrálne tóny
34,4%
16,4%
Tmavé tóny
6,2%
18,2%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
38,0%
26,0%
Vyvážené
50,0%
57,3%
Sýte
12,0%
16,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
14,0%
6,2%
Jemný
24,0%
13,5%
Vyvážený
2,0%
9,4%
Výrazný
32,0%
27,1%
Vyhlásenie
28,0%
43,8%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
20,0%
28,1%
jemne prepojená paleta
10,0%
10,4%
Vyvážená harmónia
14,0%
11,5%
Silná farebná jednota
32,0%
25,0%
Jednotná paleta
24,0%
25,0%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Ramon Casas v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
La pereza
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
500
A l'estiu tota cuca viu
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Lyceum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Portrait of Isabel Llorach
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Senyora Baladia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Study from Life for the Por…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tom Roberts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Montserrat Carbó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dona rera persiana (Woman A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Montserrat Casas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je Ramon Casas vnímaný?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
8 900
52,4%
telefóny
6 600
38,8%
tablety
1 500
8,8%
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Ramon Casas?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
nemecky
1 200
35,3%
španielsky
600
17,6%
estónsky
500
14,7%
japonsky
300
8,8%
rusky
300
8,8%
anglicky
200
5,9%
francúzsky
100
2,9%
taliansky
100
2,9%
kórejsky
100
2,9%
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Ramon Casas a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
200
po 19 Okt
200
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
600
št 22 Okt
100
pi 23 Okt
300
so 24 Okt
600
ne 25 Okt
300
po 26 Okt
400
ut 27 Okt
400
st 28 Okt
500
št 29 Okt
200
pi 30 Okt
1 600
so 31 Okt
600
ne 1 Nov
600
po 2 Nov
600
ut 3 Nov
600
st 4 Nov
100
št 5 Nov
300
pi 6 Nov
300
so 7 Nov (predpoveď)
500
ne 8 Nov (predpoveď)
500
po 9 Nov (predpoveď)
500
ut 10 Nov (predpoveď)
400
st 11 Nov (predpoveď)
500
št 12 Nov (predpoveď)
300
pi 13 Nov (predpoveď)
1 000
so 14 Nov (predpoveď)
600
ne 15 Nov (predpoveď)
600
po 16 Nov (predpoveď)
600
ut 17 Nov (predpoveď)
500
st 18 Nov (predpoveď)
600
št 19 Nov (predpoveď)
300
pi 20 Nov (predpoveď)
1 100
so 21 Nov (predpoveď)
700
ne 22 Nov (predpoveď)
600
po 23 Nov (predpoveď)
700
ut 24 Nov (predpoveď)
600
st 25 Nov (predpoveď)
700
št 26 Nov (predpoveď)
400
pi 27 Nov (predpoveď)
1 300
Ramon Casas: krátke odpovede
Ktoré plátno od Ramon Casas má najviac videností?
La pereza: 1 500 návštev, čo predstavuje 16% celkového počtu zobrazení umelca Ramon Casas. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Ramon Casas?
17 000 za dvanásť mesiacov (10 200 na stránke maliara, 6 800 na plátnach).
Otvárajú čitatelia Ramon Casas v mobile alebo v počítači?
Na oboch: pou počítače (52%), telefóny (39%) a tablety (9%); pou počítače dominuje s podielom 52%.
Je Ramon Casas dostupný v niekoľkých jazykoch?
Áno: nemecky (35%), španielsky (18%) a estónsky (15%). Na čele je nemecky s podielom 35%.
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Ramon Casas?
Áno, Pokojná atmosféra (Atmosféra): 30% návštev z 7% katalógu.