Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Robert Campin (Majster Z Flémalle) na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Robert Campin (Majster Z Flémalle) v číslach
Mérodske altáre je plátno umelca Robert Campin (Majster Z Flémalle), ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 2 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení. Potom Mérode Altarpiece (Nativity) a Portrait of a Woman. Z celkového počtu 12 900 návštev: 3 700 na stránke maliara, 9 200 na plátnach. Svetlo rastie: o 140% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 6 200 návštev. Zariadenia čitateľov: pou počítače (78%), telefóny (19%) a tablety (2%). Preferencia ukazuje: Pokojný (Atmosféra) má 42% návštev z 19% katalógu.
Robert Campin (Majster Z Flémalle): 10 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Robert Campin (Majster Z Flémalle).
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Robert Campin (Majster Z Flémalle)?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
200
Júl 2026
1 000
5 200
Aug 2026
200
900
Sep 2026
300
1 200
Okt 2026
1 900
1 700
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Robert Campin (Majster Z Flémalle)?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Robert Campin (Majster Z Flémalle)?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
18,5%
42,0%
Pokojná atmosféra
37,0%
33,6%
Mystický
25,9%
6,7%
Elegantný
7,4%
10,1%
Dramatické
7,4%
5,9%
Klasika
0,0%
1,7%
Zázračný luxus
3,7%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
33,3%
35,3%
Kontemplatívny
29,6%
26,1%
Pokojný
11,1%
21,9%
Pokojná
11,1%
10,9%
Melancholický
11,1%
4,2%
Zúfalý a vážny
0,0%
1,7%
Dramatický
3,7%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
8,0%
10,1%
Mäkký tieň
40,0%
51,1%
Mierny jas
36,0%
33,8%
Svetlá rovnováha
12,0%
4,3%
Luminózny
4,0%
0,7%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
4,0%
8,6%
Subtelné tóny farieb
20,0%
19,4%
Vyvážene jemná
54,0%
56,1%
Výrazná prítomnosť farieb
22,0%
15,8%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
70,8%
84,1%
Tmavé tóny
16,7%
14,4%
Neutrálne tóny
8,3%
0,8%
Pastelové tóny
4,2%
0,8%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
4,0%
10,8%
Vyvážené
62,0%
75,5%
Sýte
34,0%
13,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
2,0%
2,2%
Vyvážený
10,0%
7,9%
Výrazný
26,0%
20,9%
Vyhlásenie
62,0%
69,1%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
6,0%
7,9%
jemne prepojená paleta
6,0%
5,0%
Vyvážená harmónia
10,0%
15,1%
Silná farebná jednota
58,0%
64,0%
Jednotná paleta
20,0%
7,9%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Robert Campin (Majster Z Flémalle) v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Mérodske altáre
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
300
300
Mérode Altarpiece (Nativity)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
The Mérode Altarpiece
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
The Werl Altarpiece (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Mérode Altarpiece
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Mérode Altarpiece (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Mérode Altarpiece (detail)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna with the Child (det…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Mérode Altarpiece (detail)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mérode Altarpiece (left win…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je Robert Campin (Majster Z Flémalle) vnímaný?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
10 100
78,3%
telefóny
2 500
19,4%
tablety
300
2,3%
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Robert Campin (Majster Z Flémalle)?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
700
30,4%
anglicky
500
21,7%
francúzsky
200
8,7%
taliansky
200
8,7%
česky
100
4,3%
japonsky
100
4,3%
kórejsky
100
4,3%
rumunsky
100
4,3%
švédsky
100
4,3%
Chinese
100
4,3%
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Robert Campin (Majster Z Flémalle) a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
št 15 Okt
400
pi 16 Okt
100
so 17 Okt
200
ne 18 Okt
200
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
200
st 21 Okt
300
št 22 Okt
200
pi 23 Okt
200
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
700
po 26 Okt
100
ut 27 Okt
100
st 28 Okt
100
št 29 Okt
600
pi 30 Okt
100
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
300
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
800
st 4 Nov
200
št 5 Nov (predpoveď)
600
pi 6 Nov (predpoveď)
200
so 7 Nov (predpoveď)
100
ne 8 Nov (predpoveď)
600
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
500
st 11 Nov (predpoveď)
300
št 12 Nov (predpoveď)
600
pi 13 Nov (predpoveď)
200
so 14 Nov (predpoveď)
100
ne 15 Nov (predpoveď)
600
po 16 Nov (predpoveď)
100
ut 17 Nov (predpoveď)
600
st 18 Nov (predpoveď)
300
št 19 Nov (predpoveď)
700
pi 20 Nov (predpoveď)
200
so 21 Nov (predpoveď)
100
ne 22 Nov (predpoveď)
700
po 23 Nov (predpoveď)
100
ut 24 Nov (predpoveď)
600
st 25 Nov (predpoveď)
300
Robert Campin (Majster Z Flémalle): krátke odpovede
Ktoré plátno od Robert Campin (Majster Z Flémalle) má najviac videností?
Mérodske altáre: 2 500 návštev, čo predstavuje 18% celkového počtu zobrazení umelca Robert Campin (Majster Z Flémalle). Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Robert Campin (Majster Z Flémalle)?
12 900 za dvanásť mesiacov (3 700 na stránke maliara, 9 200 na plátnach).
Otvárajú čitatelia Robert Campin (Majster Z Flémalle) v mobile alebo v počítači?
Na oboch: pou počítače (78%), telefóny (19%) a tablety (2%); pou počítače dominuje s podielom 78%.
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Robert Campin (Majster Z Flémalle)?
Áno, Pokojný (Atmosféra): 42% návštev z 19% katalógu.