Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Sidney Nolan na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Sidney Nolan: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je Centrálnia Austrália: 500 návštev za rok, čo predstavuje 13% všetkého, čo sa čítalo o Sidney Nolan. Nasleduje ich Central Australia a Glenrowan. Stránka maliara: 1 500 návštev. Obrazy: 3 000. Spolu: 4 500. Počet čitateľov rastie: o 300% viac návštev od Sep 2026 do Okt 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026, 3 500 návštev. Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (91%) a telefóny (9%). Vyberajú si Tmavé tóny (Paleta farieb) častejšie, než naznačuje katalóg: 52% návštev, 12% plátien.
10 najčítanejších pláten od Sidney Nolan
10 pláten umelca Sidney Nolan, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
200
Júl 2026
900
2 600
Aug 2026
0
200
Sep 2026
100
0
Okt 2026
400
0
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Sidney Nolan?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Sidney Nolan v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
40,0%
32,3%
Pokojná atmosféra
16,0%
16,1%
Nostalgický
16,0%
12,9%
Mystický
12,0%
12,9%
Pokojný
4,0%
19,4%
Inšpiratívny
4,0%
3,2%
Romantický
4,0%
3,2%
Prírodný
4,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
12,0%
32,3%
Dramatický
12,0%
12,9%
Melancholický
16,0%
9,7%
Tajomný
16,0%
9,7%
Napätý
12,0%
12,9%
Pokojný
8,0%
6,5%
Osamelosť
4,0%
6,5%
Nostalgický
4,0%
6,5%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
6,0%
7,7%
Mäkký tieň
16,0%
25,6%
Mierny jas
18,0%
35,9%
Svetlá rovnováha
8,0%
5,1%
Luminózny
52,0%
25,6%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
58,0%
30,8%
Subtelné tóny farieb
10,0%
5,1%
Vyvážene jemná
20,0%
35,9%
Výrazná prítomnosť farieb
12,0%
28,2%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Pastelové tóny
42,5%
33,3%
Tmavé tóny
12,5%
51,8%
Neutrálne tóny
25,0%
7,4%
Zemité tóny
12,5%
3,7%
Monochromatické
7,5%
3,7%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
58,0%
33,3%
Vyvážené
30,0%
41,0%
Sýte
12,0%
25,6%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
28,0%
20,5%
Jemný
16,0%
20,5%
Vyvážený
14,0%
35,9%
Výrazný
14,0%
12,8%
Vyhlásenie
28,0%
10,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
22,0%
20,5%
jemne prepojená paleta
22,0%
20,5%
Vyvážená harmónia
16,0%
17,9%
Silná farebná jednota
32,0%
28,2%
Jednotná paleta
8,0%
12,8%
Aké sú obľúbené plátna umelca Sidney Nolan podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Kelly and Sergeant Kennedy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Durack Ranges
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Glenrowan
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Trial
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Antarctica
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Camel a Figura
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Ned Kelly
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Policeman in wombat hole
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Central Australia
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Maurice Frere
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Sidney Nolan?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
4 100
91,1%
telefóny
400
8,9%
V akých jazykoch sa číta Sidney Nolan?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
bulharsky
100
25,0%
anglicky
100
25,0%
japonsky
100
25,0%
poľsky
100
25,0%
Koľko návštev za deň má Sidney Nolan a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
200
ut 20 Okt
100
st 21 Okt
100
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
100
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
100
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
300
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
100
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
200
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
100
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
200
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
100
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
200
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
Čo sa čitatelia pýtajú o Sidney Nolan
Ktoré plátna od Sidney Nolan sa otvárajú najčastejšie?
Centrálnia Austrália na prvom mieste: 500 návštev, čo predstavuje 13% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 10 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Sidney Nolan na TopImpressionists.com?
4 500 návštev za dvanásť mesiacov: 1 500 na stránke umelca, 3 000 na plátnach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Sidney Nolan?
Používajú pou počítače (91%) a telefóny (9%); pou počítače predstavujú 91% návštev.
Aké plátna od Sidney Nolan najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Tmavé tóny (Paleta farieb), získavajú 52% návštev z 12% katalógu.