Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Simon Marmion na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Simon Marmion: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je Virgin and the Man of Sorrow: 200 návštev za rok, čo predstavuje 50% všetkého, čo sa čítalo o Simon Marmion. Nasleduje ich The Lamentation of Christ a The Holy Virgins Greeted by Christ as They Enter the Gates of Paradise. Stránka maliara: 300 návštev. Obrazy: 300. Spolu: 600. Najlepší mesiac: Júl 2026, 500 návštev. Vyberajú si Melancholický (Emocionálny tón) častejšie, než naznačuje katalóg: 100% návštev, 20% plátien.
3 najčítanejších pláten od Simon Marmion
3 pláten umelca Simon Marmion, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
300
200
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Okt 2026
0
100
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Simon Marmion?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Simon Marmion v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
40,0%
100,0%
Mystický
20,0%
0,0%
Pokojná atmosféra
10,0%
0,0%
Klasika
10,0%
0,0%
Elegantný
10,0%
0,0%
Pokojný
10,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
20,0%
100,0%
Duchovná
30,0%
0,0%
Zúfalý a vážny
20,0%
0,0%
Pokojná
10,0%
0,0%
Kontemplatívny
10,0%
0,0%
Romantický
10,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
13,3%
25,0%
Mäkký tieň
60,0%
0,0%
Mierny jas
20,0%
50,0%
Svetlá rovnováha
6,7%
25,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
13,3%
0,0%
Subtelné tóny farieb
53,3%
75,0%
Vyvážene jemná
26,7%
25,0%
Výrazná prítomnosť farieb
6,7%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
85,7%
75,0%
Neutrálne tóny
7,1%
25,0%
Tmavé tóny
7,1%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
20,0%
0,0%
Vyvážené
73,3%
100,0%
Sýte
6,7%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
13,3%
50,0%
Vyvážený
13,3%
0,0%
Výrazný
6,7%
0,0%
Vyhlásenie
66,7%
50,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
26,7%
0,0%
jemne prepojená paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
20,0%
50,0%
Silná farebná jednota
40,0%
50,0%
Jednotná paleta
13,3%
0,0%
Aké sú obľúbené plátna umelca Simon Marmion podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Virgin and the Man of Sorrow
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Saint Jerome and a Canon Pr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin in Sorrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ of Pity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Virgin and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scenes from the Life of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scenes from the Life of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scenes from the Life of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Lamentation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Scenes from the Life of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta Simon Marmion?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Simon Marmion a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
Čo sa čitatelia pýtajú o Simon Marmion
Ktoré plátna od Simon Marmion sa otvárajú najčastejšie?
Virgin and the Man of Sorrow na prvom mieste: 200 návštev, čo predstavuje 50% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 3 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Simon Marmion na TopImpressionists.com?
600 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca, 300 na plátnach.
Aké plátna od Simon Marmion najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Melancholický (Emocionálny tón), získavajú 100% návštev z 20% katalógu.