Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Tessa Barlin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Tessa Barlin: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je Tjivita, Trimming the stem: 200 návštev za rok, čo predstavuje 20% všetkého, čo sa čítalo o Tessa Barlin. Nasleduje ich The Beaded Pouch a San Woman. Stránka maliara: 300 návštev. Obrazy: 800. Spolu: 1 100. Počet čitateľov klesá: o 100% menej návštev od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026, 1 000 návštev. Vyberajú si Mierny jas (Luminancia) častejšie, než naznačuje katalóg: 100% návštev, 51% plátien.
9 najčítanejších pláten od Tessa Barlin
9 pláten umelca Tessa Barlin, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
300
700
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
0
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Tessa Barlin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Tessa Barlin v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
46,2%
33,3%
Pokojná
7,7%
33,3%
Radostný
15,4%
0,0%
Pokojný
7,7%
33,3%
Utešujúci
7,7%
0,0%
Energický
7,7%
0,0%
Tajomný
7,7%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
15,6%
0,0%
Mäkký tieň
22,2%
0,0%
Mierny jas
51,1%
100,0%
Svetlá rovnováha
11,1%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
0,0%
0,0%
Subtelné tóny farieb
20,0%
10,0%
Vyvážene jemná
40,0%
40,0%
Výrazná prítomnosť farieb
40,0%
50,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
53,3%
60,0%
Tmavé tóny
37,8%
40,0%
Neutrálne tóny
8,9%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
11,1%
0,0%
Vyvážené
48,9%
40,0%
Sýte
40,0%
60,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
4,4%
0,0%
Jemný
22,2%
10,0%
Vyvážený
11,1%
10,0%
Výrazný
24,4%
40,0%
Vyhlásenie
37,8%
40,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
0,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
4,4%
0,0%
Silná farebná jednota
35,6%
60,0%
Jednotná paleta
60,0%
40,0%
Aké sú obľúbené plátna umelca Tessa Barlin podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Hand Beaded Necklace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ready to Heal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pointed Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mastering the Beadwork
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shaping the arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cutting into Half
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Continued Singing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kxaosha: An Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beaded Pouch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Foraging nuts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta Tessa Barlin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
Chinese
100
100,0%
Koľko návštev za deň má Tessa Barlin a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
st 23 Sep
0
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
100
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt (predpoveď)
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
Čo sa čitatelia pýtajú o Tessa Barlin
Ktoré plátna od Tessa Barlin sa otvárajú najčastejšie?
Tjivita, Trimming the stem na prvom mieste: 200 návštev, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 9 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Tessa Barlin na TopImpressionists.com?
1 100 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca, 800 na plátnach.
Aké plátna od Tessa Barlin najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Mierny jas (Luminancia), získavajú 100% návštev z 51% katalógu.