Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Victor Vasnetsov na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Judgement Day je plátno umelca Victor Vasnetsov, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 800 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 7% všetkých zobrazení. Potom Sirin and Alkonost The Birds of Joy and Sorrow a The Last Judgement. Z celkového počtu 10 400 návštev: 1 000 na stránke maliara, 9 400 na plátnach. Svetlo rastie: o 850% viac návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 8 000 návštev. Zariadenia čitateľov: pou počítače (83%) a telefóny (17%). Preferencia ukazuje: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) má 41% návštev z 24% katalógu.
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Victor Vasnetsov.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 500 | 7 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 400 | 1 500 |
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,0% | 14,7% |
| Mäkký tieň | 36,0% | 46,6% |
| Mierny jas | 22,0% | 19,8% |
| Svetlá rovnováha | 20,0% | 11,2% |
| Luminózny | 8,0% | 7,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,0% | 31,0% |
| Subtelné tóny farieb | 24,0% | 40,5% |
| Vyvážene jemná | 28,0% | 17,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 18,0% | 11,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 51,2% | 65,7% |
| Neutrálne tóny | 27,9% | 20,2% |
| Tmavé tóny | 20,9% | 12,1% |
| Pastelové tóny | 0,0% | 2,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 30,0% | 39,7% |
| Vyvážené | 48,0% | 44,0% |
| Sýte | 22,0% | 16,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 6,0% |
| Jemný | 20,0% | 13,8% |
| Vyvážený | 8,0% | 12,9% |
| Výrazný | 30,0% | 38,8% |
| Vyhlásenie | 36,0% | 28,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,0% | 15,5% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 11,2% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 14,7% |
| Silná farebná jednota | 56,0% | 49,1% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 9,5% |
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christ Almighty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 200 |
| The Last Judgement | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Russian Bishops | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tsar Ivan IV the Terrible | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Acrobats (Festival in a Par… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Judgement Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sirin and Alkonost The Bird… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 |
| Savior in the crown of thor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| At a Bookseller shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 8 600 | 82,7% |
| telefóny | 1 800 | 17,3% |
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 33,3% |
| portugalsky | 200 | 33,3% |
| nemecky | 100 | 16,7% |
| kórejsky | 100 | 16,7% |
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 100 |
| ut 22 Sep | 100 |
| st 23 Sep | 500 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 200 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 200 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 200 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 200 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 200 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |