Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Wang Hui na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Wang Hui v číslach
清 王翬 倣巨然燕文貴山水圖 卷 Landscape in the Style of Juran and Yan Wengui je plátno umelca Wang Hui, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení. Potom Travellers in Autumn Mountain a The Colors of Mount Taihang. Z celkového počtu 1 400 návštev: 1 000 na stránke maliara, 400 na plátnach. Svetlo rastie: o 200% viac návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 800 návštev. Preferencia ukazuje: Monochromatický (Intenzita farieb) má 67% návštev z 32% katalógu.
Wang Hui: 4 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Wang Hui.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Wang Hui?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
700
100
Aug 2026
0
0
Sep 2026
100
0
Okt 2026
100
200
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Wang Hui?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Wang Hui?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
76,5%
100,0%
Kontemplatívny
11,8%
0,0%
Melancholický
5,9%
0,0%
Duchovná
5,9%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
2,3%
33,3%
Mäkký tieň
4,5%
16,7%
Mierny jas
29,5%
16,7%
Svetlá rovnováha
27,3%
33,3%
Luminózny
36,4%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
38,6%
50,0%
Subtelné tóny farieb
34,1%
33,3%
Vyvážene jemná
22,7%
16,7%
Výrazná prítomnosť farieb
4,5%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
52,3%
50,0%
Monochromatické
29,5%
33,3%
Zemité tóny
15,9%
16,7%
Tmavé tóny
2,3%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
31,8%
66,7%
Vyvážené
52,3%
33,3%
Sýte
15,9%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
79,5%
83,3%
Jemný
13,6%
0,0%
Vyvážený
2,3%
0,0%
Výrazný
0,0%
0,0%
Vyhlásenie
4,5%
16,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
0,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
0,0%
0,0%
Silná farebná jednota
6,8%
0,0%
Jednotná paleta
93,2%
100,0%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Wang Hui v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
清 王翬 倣巨然燕文貴山水圖 卷 Landscape…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of An Qi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Bamboo Slope
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hut in the Autumn Rain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Kangxi Emperor's Southe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
清 王翬 倣李成雪霽圖 軸 紙本 Snow Clear…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
清 王翬 溪山雨霽圖 軸 Clearing after…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
清 王翬 太行山色圖 卷 絹本 The Colors…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beauty of Green Mountai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Wang Hui?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
maďarsky
200
100,0%
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Wang Hui a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
200
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
200
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
100
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
400
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
300
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
100
št 12 Nov (predpoveď)
100
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
400
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
100
št 19 Nov (predpoveď)
100
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
400
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
100
št 26 Nov (predpoveď)
100
Wang Hui: krátke odpovede
Ktoré plátno od Wang Hui má najviac videností?
清 王翬 倣巨然燕文貴山水圖 卷 Landscape in the Style of Juran and Yan Wengui: 200 návštev, čo predstavuje 33% celkového počtu zobrazení umelca Wang Hui. Zoznam pokračuje až po 4. miesto.
Koľko návštev získava Wang Hui?
1 400 za dvanásť mesiacov (1 000 na stránke maliara, 400 na plátnach).
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Wang Hui?
Áno, Monochromatický (Intenzita farieb): 67% návštev z 32% katalógu.