Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Willem Van Mieris na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Willem Van Mieris v číslach
Landscape with Ruins, Nymphs Bathing je plátno umelca Willem Van Mieris, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení. Potom Interior with a Cavalier and Lady a LE MARCHAND DE GIBIER. Z celkového počtu 2 500 návštev: 600 na stránke maliara, 1 900 na plátnach. Svetlo mierne pohasína: o 50% menej návštev v Sep 2026 oproti Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 2 100 návštev. Preferencia ukazuje: Elegantný (Atmosféra) má 80% návštev z 36% katalógu.
Willem Van Mieris: 10 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Willem Van Mieris.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Willem Van Mieris?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
600
1 500
Aug 2026
0
200
Sep 2026
0
100
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Willem Van Mieris?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Willem Van Mieris?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
36,4%
80,0%
Dramatické
45,5%
6,7%
Klasika
18,2%
13,3%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Romantický
18,2%
46,7%
Kontemplatívny
9,1%
26,7%
Pokojná
9,1%
13,3%
Napätý
18,2%
6,7%
Melancholický
9,1%
6,7%
Utešujúci
9,1%
0,0%
Dramatický
9,1%
0,0%
Tajomný
9,1%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
76,0%
50,0%
Mäkký tieň
2,0%
22,7%
Mierny jas
10,0%
22,7%
Svetlá rovnováha
10,0%
4,5%
Luminózny
2,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
52,0%
45,5%
Subtelné tóny farieb
30,0%
45,5%
Vyvážene jemná
16,0%
4,5%
Výrazná prítomnosť farieb
2,0%
4,5%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
81,0%
86,7%
Neutrálne tóny
16,7%
6,7%
Tmavé tóny
2,4%
6,7%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
72,0%
45,5%
Vyvážené
24,0%
50,0%
Sýte
4,0%
4,5%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
30,0%
4,5%
Jemný
28,0%
18,2%
Vyvážený
14,0%
13,6%
Výrazný
8,0%
36,4%
Vyhlásenie
20,0%
27,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
12,0%
27,3%
jemne prepojená paleta
2,0%
4,5%
Vyvážená harmónia
12,0%
18,2%
Silná farebná jednota
54,0%
45,5%
Jednotná paleta
20,0%
4,5%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Willem Van Mieris v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
LES BULLES DE SAVON
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Greengrocer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
LA CUISINIERE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Expulsion of Hagar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Escaped Bird
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Venus and Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Children's Games
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LE MARCHAND DE GIBIER
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Bacchanalian Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Ruins, Nymph…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Willem Van Mieris?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Willem Van Mieris a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
200
ne 4 Okt
100
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
100
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
Willem Van Mieris: krátke odpovede
Ktoré plátno od Willem Van Mieris má najviac videností?
Landscape with Ruins, Nymphs Bathing: 400 návštev, čo predstavuje 18% celkového počtu zobrazení umelca Willem Van Mieris. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Willem Van Mieris?
2 500 za dvanásť mesiacov (600 na stránke maliara, 1 900 na plátnach).
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Willem Van Mieris?
Áno, Elegantný (Atmosféra): 80% návštev z 36% katalógu.