Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Yayoi Kusama na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Yayoi Kusama: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je Mushrooms: 3 300 návštev za rok, čo predstavuje 23% všetkého, čo sa čítalo o Yayoi Kusama. Nasleduje ich No. Red B a Butterfly. Stránka maliara: 5 200 návštev. Obrazy: 6 500. Spolu: 11 700. Počet čitateľov klesá: o 24% menej návštev od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Aug 2026, 4 500 návštev. Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (67%), telefóny (29%) a tablety (4%). Vyberajú si Éterický (Atmosféra) častejšie, než naznačuje katalóg: 70% návštev, 33% plátien.
10 najčítanejších pláten od Yayoi Kusama
10 pláten umelca Yayoi Kusama, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
1 100
2 600
Aug 2026
1 600
2 900
Sep 2026
2 500
900
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Yayoi Kusama?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Yayoi Kusama v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Éterický
33,3%
70,0%
Pokojný
33,3%
20,0%
Hravý
33,3%
10,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Éterický
33,3%
70,0%
Pokojný
33,3%
20,0%
Energický
33,3%
10,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
12,1%
2,1%
Mäkký tieň
30,3%
61,0%
Mierny jas
27,3%
18,4%
Svetlá rovnováha
18,2%
2,8%
Luminózny
12,1%
15,6%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
3,0%
0,0%
Subtelné tóny farieb
9,1%
10,6%
Vyvážene jemná
24,2%
17,7%
Výrazná prítomnosť farieb
42,4%
16,3%
Sýta farba
21,2%
55,3%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Tmavé tóny
46,7%
73,1%
Neutrálne tóny
13,3%
16,4%
Zemité tóny
23,3%
9,7%
Teplé tóny
6,7%
0,8%
Prírodné témy
3,3%
0,0%
Západ slnka
3,3%
0,0%
Žiarivé a výrazné
3,3%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
6,1%
0,0%
Vyvážené
21,2%
19,1%
Sýte
72,7%
80,8%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
24,2%
25,5%
Jemný
21,2%
36,9%
Vyvážený
6,1%
2,1%
Výrazný
9,1%
2,1%
Vyhlásenie
39,4%
33,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
21,2%
12,8%
jemne prepojená paleta
6,1%
14,9%
Vyvážená harmónia
9,1%
0,0%
Silná farebná jednota
27,3%
44,7%
Jednotná paleta
36,4%
27,7%
Aké sú obľúbené plátna umelca Yayoi Kusama podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Yellow Dots B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
No. Green. No. I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
INFINITY NETS (H10)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
No. Red B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
600
Pumpkin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Ready to blossom in the mor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
My Forsaken Love
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dandelions
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Mushrooms
0
0
0
0
0
0
0
0
100
900
300
100
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Yayoi Kusama?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
7 800
66,7%
telefóny
3 400
29,1%
tablety
500
4,3%
V akých jazykoch sa číta Yayoi Kusama?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
700
24,1%
česky
500
17,2%
kórejsky
500
17,2%
holandsky
400
13,8%
anglicky
200
6,9%
arabský
100
3,4%
dánsky
100
3,4%
estónsky
100
3,4%
francúzsky
100
3,4%
chorvátsky
100
3,4%
Koľko návštev za deň má Yayoi Kusama a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
po 21 Sep
1 600
ut 22 Sep
200
st 23 Sep
400
št 24 Sep
100
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
400
po 28 Sep
500
ut 29 Sep
300
st 30 Sep
0
št 1 Okt
400
pi 2 Okt
200
so 3 Okt
100
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
500
ut 6 Okt
300
st 7 Okt
700
št 8 Okt
300
pi 9 Okt
200
so 10 Okt
400
ne 11 Okt
0
po 12 Okt (predpoveď)
900
ut 13 Okt (predpoveď)
300
st 14 Okt (predpoveď)
400
št 15 Okt (predpoveď)
300
pi 16 Okt (predpoveď)
100
so 17 Okt (predpoveď)
200
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
900
ut 20 Okt (predpoveď)
300
st 21 Okt (predpoveď)
400
št 22 Okt (predpoveď)
300
pi 23 Okt (predpoveď)
100
so 24 Okt (predpoveď)
200
ne 25 Okt (predpoveď)
100
po 26 Okt (predpoveď)
800
ut 27 Okt (predpoveď)
300
st 28 Okt (predpoveď)
300
št 29 Okt (predpoveď)
300
pi 30 Okt (predpoveď)
100
so 31 Okt (predpoveď)
200
ne 1 Nov (predpoveď)
100
Čo sa čitatelia pýtajú o Yayoi Kusama
Ktoré plátna od Yayoi Kusama sa otvárajú najčastejšie?
Mushrooms na prvom mieste: 3 300 návštev, čo predstavuje 23% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 10 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Yayoi Kusama na TopImpressionists.com?
11 700 návštev za dvanásť mesiacov: 5 200 na stránke umelca, 6 500 na plátnach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Yayoi Kusama?
Používajú pou počítače (67%), telefóny (29%) a tablety (4%); pou počítače predstavujú 67% návštev.
Aké plátna od Yayoi Kusama najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Éterický (Atmosféra), získavajú 70% návštev z 33% katalógu.