Atölye — Dünya çapında ücretsiz gönderim — 2–6 hafta içinde teslimat

      Justus Van Gent Okurlar ve Tualler

      1430 – 1480

      Bu sayfa ne hakkında?

      Bu sayfa, Justus Van Gent için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.

      İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.

      Justus Van Gent: bir yıllık ziyaret verileri ne anlatıyor

      En çok görüntülenen eser Pio II Pont Max: yılda 600 görüntülenme, Justus Van Gent hakkında okunan her şeyin 22%'i. Ardından Cardinal Bessarione ve Solon gelir. Ressamın sayfası: 200 ziyaret. Kanvaslar: 2.000. Toplam: 2.200. En iyi ay: Tem 2026, 1.500 ziyaret. Katalog verilerine kıyasla Koyu (Parlaklık) daha fazla tercih ediyorlar: ziyaretlerin 59%'i, tuvallerin 28%'i.

      Justus Van Gent tarafından en çok görüntülenen 10 tuval

      TopImpressionists.com okuyucularının son on iki ay içinde en çok incelediği Justus Van Gent eserlerinden oluşan, ziyaret edilme sırasına göre dizilmiş 10 tuval.

      1. Pio II Pont Max 1 Pio II Pont Max, 1476 600 görüntüleme · 22,2%
      2. Cardinal Bessarione 2 Cardinal Bessarione, 1476 500 görüntüleme · 18,5%
      3. Solon 3 Solon, 1476 200 görüntüleme · 7,4%
      4. Ptolemy with a armillary sphere model. With a large version he claimed his solstice observations. 4 Ptolemy with a armillary sphere model. With a large version he claimed his solstice observations. 200 görüntüleme · 7,4%
      5. The Communion of the Apostles (Eucharist Altarpiece) 5 The Communion of the Apostles (Eucharist Altarpiece), 1474 200 görüntüleme · 7,4%
      6. Virgil 6 Virgil, 1476 100 görüntüleme · 3,7%
      7. Hypocrates 7 Hypocrates, 1476 100 görüntüleme · 3,7%
      8. Calvary Triptych (left wing) 8 Calvary Triptych (left wing), 1468 100 görüntüleme · 3,7%
      9. Calvary Triptych (right wing) 9 Calvary Triptych (right wing), 1468 100 görüntüleme · 3,7%
      10. Dante Alighieri 10 Dante Alighieri, 1475 100 görüntüleme · 3,7%

      Okuyucular Justus Van Gent sayfasına ne zaman geliyor?

      Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.

      Tablodaki rakamlar
      AySanatçı sayfasıEser sayfaları
      Kas 202500
      Ara 202500
      Oca 202600
      Şub 202600
      Mar 202600
      Nis 202600
      May 202600
      Haz 20260200
      Tem 20261001.400
      Ağu 202600
      Eyl 202600
      Eki 2026100400

      Okuyucular Justus Van Gent tuvallerini ne zaman açar?

      Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.

      Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.

      Justus Van Gent tarafından en çok tercih edilen tuvaller, ay bazında nelerdir?

      Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.

      Tablodaki rakamlar
      EserKas 2025Ara 2025Oca 2026Şub 2026Mar 2026Nis 2026May 2026Haz 2026Tem 2026Ağu 2026Eyl 2026Eki 2026
      Solon00000000200000
      Virgil00000000100000
      Saint Thomas Aquinas00000000000100
      Cardinal Bessarione0000000200300000
      Rhetoric000000000000
      Calvary Triptych (detail)000000000000
      Calvary Triptych (right win…00000000100000
      Calvary Triptych (detail)000000000000
      Federico da Montefeltro, Du…000000000000
      The astronomy000000000000

      Justus Van Gent hangi dillerde okunuyor?

      Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.

      Tablodaki rakamlar
      DilZiyaret SayısıPaylaş
      Çekçe10050,0%
      İngilizce10050,0%

      Justus Van Gent günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?

      Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.

      Tablodaki rakamlar
      GünZiyaret Sayısı
      Cum 16 Eki0
      Cmt 17 Eki0
      Paz 18 Eki0
      Pzt 19 Eki0
      Sal 20 Eki0
      Çrş 21 Eki0
      Prş 22 Eki0
      Cum 23 Eki0
      Cmt 24 Eki0
      Paz 25 Eki0
      Pzt 26 Eki0
      Sal 27 Eki300
      Çrş 28 Eki400
      Prş 29 Eki0
      Cum 30 Eki0
      Cmt 31 Eki300
      Paz 1 Kas0
      Pzt 2 Kas0
      Sal 3 Kas0
      Çrş 4 Kas100
      Prş 5 Kas0
      Cum 6 Kas (tahmin edilen)0
      Cmt 7 Kas (tahmin edilen)200
      Paz 8 Kas (tahmin edilen)0
      Pzt 9 Kas (tahmin edilen)0
      Sal 10 Kas (tahmin edilen)200
      Çrş 11 Kas (tahmin edilen)300
      Prş 12 Kas (tahmin edilen)0
      Cum 13 Kas (tahmin edilen)0
      Cmt 14 Kas (tahmin edilen)200
      Paz 15 Kas (tahmin edilen)0
      Pzt 16 Kas (tahmin edilen)0
      Sal 17 Kas (tahmin edilen)200
      Çrş 18 Kas (tahmin edilen)300
      Prş 19 Kas (tahmin edilen)0
      Cum 20 Kas (tahmin edilen)0
      Cmt 21 Kas (tahmin edilen)200
      Paz 22 Kas (tahmin edilen)0
      Pzt 23 Kas (tahmin edilen)0
      Sal 24 Kas (tahmin edilen)200
      Çrş 25 Kas (tahmin edilen)400
      Prş 26 Kas (tahmin edilen)0

      Okurların Justus Van Gent hakkında sordukları sorular

      Justus Van Gent adlı sanatçının en çok açılan tabloları hangileridir?

      Pio II Pont Max birinci: 600 ziyaret, görüntülemelerin 22%'i. Yukarıda 10 tuval sıralanmıştır.

      Justus Van Gent’in TopImpressionists.com üzerindeki okur kitlesi ne kadar büyük?

      On iki ayda 2.200 ziyaret: ressamın sayfasında 200, tuvallerde 2.000 ziyaret.

      Justus Van Gent adlı sanatçının hangi tabloları okuyucuların zevkine hitap ediyor?

      Koyu (Parlaklık) olarak tanımlanan tuvaller, 28% oranındaki kataloğun 59% kadar ziyaretini almaktadır.